Rezultate te kerkimit per termin: +Dhom

Total: 4566
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.306Z

Haradinaj: E përkrahim themelimin e Dhomës së Posaçme

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se kjo parti nuk ka qendrim për themelimin e një Tribunali, por e mbështetë një Dhomë të Posaçme që do të krijohej nga Kuvendi i Kosovës. Ai në një konferencë për med

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.178Z

Muzika e dhomës startonnë Amfiteatrin e Durrësit

DURRËS - Në qytetin e Durrësit, në amfiteatrin antik të qytetit ka startuar edicioni i 8-të i Festivalit Ndërkombëtar të Muzikës së Dhomës. Serinë e koncerteve e hapi trioja “Vienna Mozart”, Irina, Daniel dhe Diethard Auner

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.639Z

Uells, çifti vjedh çdo gjë nëdhomën e hotelit, arrestohen

Të tjera rreth shkrimit VIDEO UELLS - Një çift të martuarish nga Port Tablot në Uells, kanë vjedhur dhomën e një hoteli me 5 yje ku kaluan natën.  Laura dhe Christopher Barnett vodhën çdo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.740Z

Imami Shefqet Krasniqi në një dhomë paraburgimi me Gani Gecin

Imami i arrestuar i Xhamisë së Madhe të Prishtinës Shefqet Krasniqi po qëndron në paraburgim në një dhomë me ish- deputetin e LDD (Lidhja Demokratike e Dardanisë) Gani Gecin. Imami Krasniqi akuzohet për shpëlarje parash dhe nxitje të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.065Z

Makina “parkohet” në dhomën e ndenjes, gjyshja shpëton paq

Një gjyshe ka bërë një ‘arratisje’ të pabesueshme, pasi një shofer u fut bashkë me makinën e tij në shtëpinë njëkatëshe të 72 vjeçares. Makina tip Audi, goditi portën prej druri të shtëpisë d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.389Z

Ish-Fusha e Aviacionit i kalon Dhomës së Avokatisë, zbardhet vendimi i Berishës

TIRANË-Zbardhet Vendimi i Këshillit të Ministarvei gushtit 2013 për kalimin e 25000 metrave katror truall tek zona e ish-Fushës së Aviacionit nga Ministria e Mbrojtjes për Dhomën Kombëtare të Avokatisë. Në këtë truall sipas Kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.635Z

Doni të bëni më shumë seks? Ja çfarë ngjyrë duhet ta lyeni dhomën

TIRANE – Rezultatet e një studimi të kryer në Londër tregojnë se ngjyra e dhomës ndikon ndjeshëm në raportin intim mes çiftit. Të dhënat favorizojnë ngjyrën karamele, si sfondin më ndikues në performancën seksual

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama