Rezultate te kerkimit per termin: +Dhomn

Total: 48
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Pop-mbretreshat knduan n Londr

Mbretreshat e popit kan shpirtin plot frymzim gjat kohs s Krishtlindjeve dhe njjt ka qen atmosfera edhe n nj koncert n O2 Arena n Londr. Kngtart si Alesha Dixon, Shakira, Janet Jackson dhe Lady GaGa e kan bashkuar nj turm t madhe n kryeqytetin anglez mbrm. N kt koncert ka knduar edhe finalisti i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Droga, pranga 22-vjearit

Tiran (start)- Specialistt e Seksionit t Lufts Kundr Drogs, pran Policis s Tirans kan arrestuar natn e shkuar nj 22-vjear. J. Lila, lindur n Tepelen dhe banues n Qytetin Studenti Tiran, u prangos nga forcat policore, pasi n dhomn e tij n Qytetin Studenti iu gjend nj lloj lnde e dyshuar si narkotike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.001Z

Gazetarët çekë promovojnë turizmin shqiptar

N zbatim t marrveshjes s Unionit t Operatorve turistik shqiptare me Dhomn e Turizmit. ek, 10 gazetar t mediave m prestigjoze n kt vend, kan vizituar Shqiprin pr t par dhe prcjell pr opinionin ek, mundsit m t mira turistike t vendit ton. N kt infotur ipublik gjat paradites, n Ministrin e Kulturs i sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.589Z

Shqipëria, tërheqëse për biznesin italian

Nj italian n Vlor sht si t thuash, nj mik i shtpis. Ndrsa biznesi italian mban peshn kryesore t investimeve t huaja n qytetin bregdetar. Nj ndrthurje kjo q ka ndikuar gjithnj e m shum n trheqjen e investitorve prtej detit. Vitorio Gianneta ka 20 vjet q drejton fabrikn e tij t konfeksioneve, rrfen se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.392Z

Nënë e bijë vdiqën prej rrjedhjes së gazit

Bombulat e pasigurta t gazit q tregtohen n vend kan marr jetn e nj gruaje t moshuar dhe s bijs invalide.(UPDATE) Nn e bij, Sabrie dhe Zenepe Kabashi me banim n lagjen e Kabashve t fshatit Rrashbull n Durrs jan gjetur mngjesin e sotm t vdekura nga nusja e shtpis e cila ka shkuar pr t&rsqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.936Z

11 ditë pa Bleonën e vogël Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','276','9');

Duhen m shum se dy or e gjysm q nj automjet i lart, t mbrrij nga Kuksi n fshatin Zapod, atu ku prej ditsh forca t shumta policie por edhe banor t zons, vijojn krkimet pr gjetjen e voglushes Bleona Mataj. N shtpin e 6-vjeares, miqt dhe vizitort jan t shumt, t gjith n ankth pr lajmet q mbrrijn nga krk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.854Z

17 vende ratifikojn MSA-n

Malta dhe danimarka kan ratifikuar MSA-n midis Shqipris dhe Bashkimit Evropian. M dat 21 prill 2008, Malta ka depozituar pran Sekretariatit t Kshillit t Ministrave t BE-s, dokumentin e ratifikimit t MSA-s Shqipri BE. Nga ana tjetr , dje, MSA-ja Shqipri BE u ratifikua dhe nga Danimarka. Pas pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama