Rezultate te kerkimit per termin: +Di +Maria

Total: 1773
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.553Z

Nga Franca zyrtarizohet Di Maria, pezantohet në këtë ditë

Mediat franceze po e quajnë punë të kryer transferimin e Di Marias te PSG. Ylli argjentinas thuhet se mbrëmë e ka arritur marrëveshjen me gjigantin francez. Blerja e tij do të kushtoi 65 milion euro, ndërsa prezentimi i tij te PSG do të bëhet kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.848Z

PSG blen yllin e Man.Utd për 63 mln euro

Pas shumë tratativash më në fund PSG ka blerë mesfushorin argjentinas të Junajtid, Angel Di Maria. Argjentinasi pritet të kryejë vizitat mjekësore dhe të firmosë kontratën ditën e nesërme. 63 milionë euro u ka kushtuar francezëve Di Maria. Junajtid humbi 15 mln euro nga kjo shitje pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.929Z

Supertransfer i Besës, në kojshi e merr një "Di Mari"

Skuadra pejane, Besa ka bërë goditjen më të madhe në afatin kalimtar dimëror. Besa ka nënshkruar me lojtarin ndoshta më të mirë në Superligën e Kosovës në Futboll, anëtarin e deritanishëm të KF Istogut, Mark Milicaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.045Z

Ky është futbollisti më i shtrenjtë në historinë e futbollit!

Zyrtarizimi i marrëveshjes mes Mançester Junajtid dhe PSG për kalimin e Angel Di Maria e bën argjentinasin futbollistin më të shtrenjtë në historinë e futbollit. Shuma totale që kanë paguar ekipet për transferimin e tij shkon në 168 milionë euro. Benfica e bleu fillimisht Di Marian p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.517Z

PSG përmbys Nicen, titulli më pranë

Paris Saint Germain vijon rrugëtimin drejt rikthimit në kryeqytet të titullit kampion, teksa mesditën e sotme ka marrë një tjetër fitore. Skuadra e drejtuar nga Emery ka fituar 1-2 në transfertën ndaj Nices, duke e çuar momentalisht në +17 distancën nga Monaco ndjekëse. Vendasit e drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.003Z

Lojtari qe u kembye me 26 topa sot vlen miliona

0 brbr brbrAngel Di Maria kaloi te Manchester United gjate merkatos se veresbrbr brbrDjajte e Kuq per te veshur fanelen paguan 80 milione euro te Real Madridbrbr brbrArgjentinasi ka shenuar 4 gola deri me tani per ekipin e drejtuar nga Van Gaal duke dhene dhe shume pasime qe jane finalizuar nga sho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.568Z

10 përforcimet e dështuara në Angli, befason vendi i parë

Premier Liga është një ndër kampionatet më të bukur, më të fortë dhe natyrisht ndër më të pasurit. Milionat e Abramovich dhe të sheikëve u kanë mundësuar skuadrave angleze të bëjnë çmendurira në merkato. Por jo gjithmonë këto blerje kanë shkuar mirë. Një fakt të tillë e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama