Rezultate te kerkimit per termin: +Di +Maria

Total: 1773
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.403Z

Di Maria triumfon përballë Mesit

Angel Di Maria është zgjedhur lojtari më i mirë argjentinas për vitin 2014-të, duke triumfuar përballë një prej lojtarëve më të mirë në botë, Lionel Mesit. Lojtari i Mançester Junaitid u shpall fitues si rezultat i votimit të gazetarëve sportivë. Ndërkohë lojtari më i mirë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.430Z

Di Maria prezantohet te PSG

0 brbr SSSAbrASS brbrshte transferimi me i shtrenjte i veres Angel Di Maria kaloi zyrtarisht per 63 milione euro nga Manchester United tek Paris SG duke shtuar shpresat e francezeve se skuadra mund te jete me prane Championsitbrbr brbrAngel Di Maria 8211 Futbollist Jam me fat qe kam ardhur te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.662Z

Di Maria nuk lëviz nga Reali

Real Madrid ka paralajmëruar Chelsean dhe Manchester Cityn të mos humbin kohë në kërkim të mesfushorit ofensiv Angel di Maria. Argjentinasi 23 vjeq spekulohet me transferim në Premierligë pas paraqitjeve të shkëlqyeshme për gjigantin madrilen. Por, drejtori sportiv i Realit, Miguel Pardez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.504Z

Di Maria drejt PSG-se

Angel Di Maria i ka ditët e numëruara tek Reali i Madridit. Sipas gazetës ‘Marca’, argjentinasi do të shitet tek PSG-ja në fillim të javës së ardhshme, menjëherë sapo klubi francez të shesë Lavezzin dhe Pastoren në mën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.095Z

Di Maria premton formë të mirë

Anësori fantastik i Real Madridit, Angel Di Maria ka premtuar formë edhe më të mirë në të ardhmen për klubin e tij Real Madrid. Di Maria shfaqi formë të lartë ndaj Villarrealit me një gol dhe dy asistime, ndërsa kjo nuk mbeti pa u kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.148Z

Di Maria kalon tek Manchester United

Është zyrtare. Angel Di Maria nuk është më një lojtar i Realit të Madridit pasi argjentinasi është shitur tek Manchester United për 75 milionë euro plus 15 të tjera në varësi të objektivave të arritura. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.259Z

Befason Di Maria, dëshiron transferimin te Barcelona

Tifozët madrilenë do të zhgënjehen shumë nga dëshira e ish idhullit të tyre Angel Di Maria. Argjentinasi mund të largohet në fund të sezonit nga Mançester Junajtid dhe ka thënë se dëshiron një transferim te Barcelona dhe Barcelona duket se dëshiron t'a marrë atë. Por problemi ësh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama