Rezultate te kerkimit per termin: +Dibr

Total: 1205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.742Z

Si ndodhi vrasja e hajnit në Diber? (Video)

Një vjedhje që nuk përfundoi ashtu siç kishin planifikuar autorët, ka lënë sot një të vdekur dhe 4 të plagosur në qendër të Dibrës. “6 persona të maskuar kanë rrëmbyer një taksi, kanë ardhur në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.928Z

Kryeministri Berisha prezanton kandidatët për deputetë të qarkut të Dibrës  

Të dashur qytetare e qytetarë të Peshkopisë, të Bulqizës, banorë të rrethit të Peshkopisë, dibrane dhe dibranë kuro ku jeni sot, në Peshkopi, në Tiranë, në mbarë Shqipërinë dhe kudo në botë, përs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.416Z

Berisha prezanton kandidatët e mazhorancës në Dibër: Ne ndërtojmë të ardhmen, skllevër janë populistët e “rrugës së vetme”, dogmës së Enverit

28-04-2011 / Gazeta 55 Kryeministri Berisha në Bulqizë: Ulje të moshës së pensionit për minatorët si dhe rritje të pagave e pensioneveShefi i mazhorancës dhe njëherazi kryeministri i vendit Sali Berisha, ka vijuar turin e prezantimit të ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.833Z

Dibër, u arrestua drejtori i Tatimevegjykata e liron për mungesë provash

DIBER- Gjykata e Dibrës ka liruar Drejtorin e Tatimeve të këtij qarku, Fadil Begu, i cili u arrestua dy ditë me parë, pasi dyshohej për shpërdorim të detyrës. Gjykata e vlerësoi ndalimin e tij të paligjshëm për mungëse provash, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.849Z

Prerja e paligjshme e pyjeve

Në qarkun e Dibrës ka nisur një aksion për kontrollin e lëndës drusore të prerë dhe ka rezultuar se ka shumë shkelje në këtë drejtim. Drejtoria e Pyjeve ne bashkepunim me policine kanë evidentuar dhjetra raste dhe kane seku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.640Z

Bulqizë, greva në ditën e 26-të, situatë e tensionuar

Pas vendimit të zyrës së Përmbarimit në Dibër për nxjerrjen e grevistëve nga galeria, kanë reaguar dhe minatorët të cilët mbështesin nismën e tyre prej 26 ditësh. Situata është tensionuar përpara ambienteve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.978Z

Tirane tritol pikes se basteve sportive

Një pikë bastesh sportive në kryeqytet është shkatërruar gati plotësisht pas shpërthimit të një sasie tritoli. Të dhënat paraprake bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur tek Rruga e Dibrës, ndërsa lokali ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama