Rezultate te kerkimit per termin: +Dibr

Total: 1205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.807Z

Reforma territoriale, diskriminuese për Dibrën

Çdo reformë që u shërben qytetarëve, që u jep zhvillim ekonomiko-social, rrethit, qarkut, është për t’u përshëndetur nga të gjitha forcat politike. Por ajo që po ndodh me Dibrën në ndarjen territoriale, jo vetëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.290Z

Dibrës, arrestohet kryetari i komunës Muhur

DIBER-Kryetari i komunës Muhur të qarkut të Dibrës është arresuar për veprën penale të plagosjes me dashje të një personi. Kryekomunari Afrim Nikli ka goditur me mjete të forta kunatin e tij, Dalip Damzi. Ngjarja ndodhi në banesën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.840Z

Ndalohet qarkullimi i mjeteve për dy ditë në rrugën e Dibrës

TIRANE - Ndalimi i qarkullimit të automjeteve në rrugën e Dibrës vjen si pasojë e punimeve, që po kryhen në këtë aks rrugor.Qarkullimi në këtë aks do të bëhet vetëm me një sens lëvizje.Transporti i linjës 'Komb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.840Z

Rikonstruksioni në rrugën e Dibrës, ndryshon itenerari i linjës së Kinostudios

TIRANË- Në vijim të mbarëvajtjes të procesit të punës për zbatimin e punimeve të objektit “Rikonstruksioni i rrugës së Dibrës”, i cili po kryhet nga firmat fituese “Arifaj” sh.p.k dhe “Kombeas” sh.a, n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.851Z

Rikonstruksioni i Rrugës së Dibrës, ndryshon itinerari i lëvizjes së makinave

TIRANE-Me fillimin e punës për zbatimin e fazës së dytë të punimeve të objektit "Rikonstruksioni i rrugës së Dibrës", i cili do të kryhet nga firmat "Arifaj” sh.p.k dhe "Kombeas" sh.a, Bashkia e Tiranës informon qytetarët pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.375Z

Tiranë, kapet autori i dytë i grabitjessë argjendarisë tek rruga e Dibrës

TIRANE- Arrestohet autori i dytë i grabitjes së argjendarisë tek rruga e Dibrës. Klodian Hoxhaj gjatë marrjes në pyetje ka pranuar fajësinë dhe përfshirjen në krim. Pak ditë pasi u arrestua një nga autorët e vjedhjes së argjendari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.540Z

Meta prezanton kandidatin për Dibrën, apel politkës për 3 ligjet

MAT - Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, sot ka marrë pjesë në një takim në Mat të zhvilluar me gratë dhe vajzat e Lëvizjes së Gruas për Integrim. Meta ka prezantuar kandidatin Përparim Shehu për Qarkun e Dibr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama