Rezultate te kerkimit per termin: +Diku

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.842Z

FOTOT/ Hillary dhe Trump? Sytë e shikuesve në fakt shkojnë diku tjetër

Hillary Clinton dhe Donald Trump ishn të ftuar nderi dy netë më parë, para mbajtjes së zgjedhjeve presidenciale. Pas debateve të ashpra, ata shkëmbyen edhe disa batuta bashkë. Por, gjithë skenën atyre ua ka vjedhur dikush tjetër. Bëhet fjalë për folësen e Foxx Busines, Maria Bartir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.423Z

FOTOT/ Të gjithë kemi ngecur diku kur ishim të vegjël

Kurioziteti i fëmijëve është i pakufi. Thuajse gjithkush e mban mend momentin kur ka ngecur diku, atëherë kur ishte i vogël. Tashmë tendenca më e fundit në rrjetet sociale është që prindërit të postojnë foto të fëmijëve të tyre, të ngecur në situata të vështira.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.032Z

FOTOT/ Gjeni një dhomë diku se latë nam në publik!

Nuk është çudi që femrat çmenden për aktorin Gerard Butler. Por aktori, që për disa njihet si i ndrojtur, e teproi kur u fotografua me një femër në një parkim në Kaliforni. Ai dukej shumë i dhënë pas një femre me bikini, që ende nuk është identifikuar. Do ishte mirë të gjeni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.806Z

Diku kiamet, e diku diell

Me dhjetëra shkolla janë mbyllur në Hungari, Rumania (me -32 gradë) pothuajse është ngrirë e tëra, njësoj sikurse edhe pjesa më e madhe e Evropës Juglindore, ndërkohë që në Rusi temperaturat ka kohë që nuk shkojnë mbi -20 gradë celsius. Si pasojë e këtij moti, në Evropë tashm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.373Z

Diku e ka gëlltitur lugën e çorbës së prishur të Gërdecit

  Shume fjalim i bukur ai i ambasadorit amerikan. Dhe vertet, korrupsioni me disa zgjidhje shume te thjeshta mund te luftohet. por s’ka asnje vullnet politik real qe te ndermarre kete lufte kunder kesaj gangrene te shoqerise sone. Në lidhje me kete çeshtje, ka kaq shume gjera q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.746Z

Përhumbje diku.., nga 12 maji në Muzeun Kombëtar

Përhumbje diku.. është titulli i ekspozitës së dytë vetjake pas kthimit në atdhe të piktorit Lian Lutfija. Në harkun kohor të një viti, artisti shqiptar që vjen nga Stambolli, sjell rreth 20 punime të reja në pikturë, të cilat i përkasin stilit impresionist. Ekspozita do të çelet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.170Z

Hipoteza: “Malaysia Airlines” mund të jetë ulur diku

Ndonëse prej kohësh avioni “Malaysia Airlines” rezulton i humbur, shumë hipoteza hidhen për vendndodhjen e tij. Deri më tani kërkimet në Oqeanin indian për të rikuperuar kutinë e zezë të fluturimit të MH370 kanë rezult

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama