Rezultate te kerkimit per termin: +Diku

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.968Z

Lajthiti edhe Diku i Karla del Pontes

/ / NgaAGIM NEZA Pas Gjahut... te ish-kryeprokurores se Gjyka-tes se Hages Karla del Ponte... ...zhurmnajen duke shpifur per shqiptaret se ne Burrel fshatin Gurre serbet vriteshin per tu bere transplant organesh e ka vazhduar anetari i Asamblese Parlamentare te Keshilli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.705Z

Nora në filmin, ‘Patikat i kam diku’

Aktorja dhe këngëtarja Nora Muqaj, së shpejti do të paraqitet në disa role të filmave, të cilët do të shfaqen në disa qytete të Kosovës dhe në Llozanë të Zvicrës. Këtë e ka bërë të ditur vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.357Z

Padrejtësia diku është kudo kërcënim për drejtësinë

Padrejtësia diku është kërcënim për drejtësinë kudo. Kjo është thënia të cilën njerëzit anembanë Kosovës e kanë lexuar gjatë këtyre javëve të fundit, duke shikuar posterët që janë vendosur nëpër mure, dyer e ndërtesa, postera që ua kanë kujtuar atyre se edhe tre vjet pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.208Z

“Përhumbje diku..”, ekspozita e dytë e piktorit Lian Lutfija në atdhe

“Përhumbje diku..” është titulli i ekspozitës së dytë vetjake pas kthimit në atdhe të piktorit Lian Lutfija. Në harkun kohor të një viti, artisti shqiptar që vjen nga Stambolli, sjell rreth 20 punime të reja në pikturë, të cilat i përkasin stilit impresionist. Ekspozita do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.225Z

Sistem zgjedhor diku në mes

• Eduard ZaloshnjaShkrimin e mëposhtëm e shkrova     mëngjesin e 15 marsit, pra para se të ndodhte tragjedia e Gërdecit. Kuptohet që në ditët që vijuan nuk kishte kuptim t’ia dërgoja redaksisë së “Panorama”-s këtë shkrim për botim - tema e G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.924Z

Mata me një gol të rrallë, diçka tjetër tentoi, topi diku tjetër shkoi (Video)

Juan Mata ka shënuar një gol shumë të bukur ndaj Maqedonisë, për t’i dhënë epërsinë Spanjës. Anëtari i Unitedit, duket se shënoi një gol aksidental, duke menduar diçka tjetër, ndërsa topi shkoi diku tjet&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.321Z

Nora laget sërish, por diku tjetër

Nora Istrefi kurrsesi ta kalojë të nxehtit e kësaj vere. Pas lagies së zogut të saj në një lokal nate nëKamenicë, ajo ka mbledhur mend dhe në koncertet tjera ka veshur pantollona. Por nuk ka mundur të shpëtojë pa u lagur e djersitur në gjoksin e saj. Në një koncert të saj që e ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama