Rezultate te kerkimit per termin: +Diku

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.170Z

Hipoteza: “Malaysia Airlines” mund të jetë ulur diku

Ndonëse prej kohësh avioni “Malaysia Airlines” rezulton i humbur, shumë hipoteza hidhen për vendndodhjen e tij. Deri më tani kërkimet në Oqeanin indian për të rikuperuar kutinë e zezë të fluturimit të MH370 kanë rezult

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.834Z

FOTO LAJM: Nëse ka drejtësi, së paku për 20 vite do e pish cigaren diku tjetër

Share Prokuroria ka dërguar në gjykatë dosjen për ish- kreun e Gardës, Ndrea Prendin, i cili akuzohet për vrasje në rrethana të tjera cilësuese. Nëse gjendet fajtor, ai do përballet me minimumi 20 vjet burg. Ndërkohë interesi i mediave për të marrë një qëndrim nga ai është i ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.605Z

Ermira Mehmeti: Se mohoj që diku aty në bisedat erotike paraqitet edhe zëri im

Deputetja Ermira Mehmeti, ka folur dje në mbrëmje për gazetarin Blendi Fevziu në një lidhje direkte telefonike lidhur me publikimin e një videoje audio, në të cilën pretendohet se dëgjohet zëri i saj në biseda erotike me zv/kryeministrin në Maqedoni, Musa Xhaferi. Sipas saj, audio ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.968Z

Lajthiti edhe Diku i Karla del Pontes

/ / NgaAGIM NEZA Pas Gjahut... te ish-kryeprokurores se Gjyka-tes se Hages Karla del Ponte... ...zhurmnajen duke shpifur per shqiptaret se ne Burrel fshatin Gurre serbet vriteshin per tu bere transplant organesh e ka vazhduar anetari i Asamblese Parlamentare te Keshilli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.705Z

Nora në filmin, ‘Patikat i kam diku’

Aktorja dhe këngëtarja Nora Muqaj, së shpejti do të paraqitet në disa role të filmave, të cilët do të shfaqen në disa qytete të Kosovës dhe në Llozanë të Zvicrës. Këtë e ka bërë të ditur vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.357Z

Padrejtësia diku është kudo kërcënim për drejtësinë

Padrejtësia diku është kërcënim për drejtësinë kudo. Kjo është thënia të cilën njerëzit anembanë Kosovës e kanë lexuar gjatë këtyre javëve të fundit, duke shikuar posterët që janë vendosur nëpër mure, dyer e ndërtesa, postera që ua kanë kujtuar atyre se edhe tre vjet pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.208Z

“Përhumbje diku..”, ekspozita e dytë e piktorit Lian Lutfija në atdhe

“Përhumbje diku..” është titulli i ekspozitës së dytë vetjake pas kthimit në atdhe të piktorit Lian Lutfija. Në harkun kohor të një viti, artisti shqiptar që vjen nga Stambolli, sjell rreth 20 punime të reja në pikturë, të cilat i përkasin stilit impresionist. Ekspozita do të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama