Rezultate te kerkimit per termin: +Dikur

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.704Z

FOTOT/ Dikur shiste cigare, tani është mbretëreshë

Ajo tani është Mbretëresha e Spanjës, por disa foto të publikuara së fundmi tregojnë se si Mbretëresha Letizia ishte një vajzë krejt e zakonshme, që përpiqej të fitonte para për të financuar studimet. Letizia studioi fillimisht gazetari në universitet në Madrid dhe më pas bëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.216Z

Dikur ishte banjo publike, shihni çfarë shtëpie është tani

Dikur aty ishte një banjo publike e rrënuar. Por pas restaurimit, aty kanë dalë dy banesa fantastike. Shtëpitë gjenden në Angli dhe njëra prej tyre është shitur për rreth 300 mijë sterlina, më lart se vlera e tregut në përgjithësi. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebook Foto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.604Z

Dikur mike e tash...

Në skenen muzikore shqiptare nuk njohim shumë raste të miqësisë së mirëfilltë mes këngëaresh. Janë të pakta ato që e kanë quar gjatë shoqërinë. Dikur, Adelina Thaqi e Jona Sopi ishin shoqe të ngushta, por ato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.396Z

Dikur modele, sot trupin "mizerie" (Foto)

Dikur llogaritej njëra nga modelet më premtuese dhe më joshëse në Angli, por sot është në media për elementet negative të saj. Frankie Essex, motra e moderatorit të njohur anglez, Joey Essex ka zhgënjyer të gjithë ma dukjen e saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.457Z

VIDEO/ 11 janari, festa e Republikës Popullore, që dikur ishte pushim

Dikur 11 janari ka qenë  ditë pushimi ndërsa sot nuk kujtohet. Më 1946 është shpallur republika popullore e cila sipas historianëve ka pasur edhe ndikime të jashtme. Kronika në vijim na rikujton se çfarë ka ndodhur në këtë ditë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.438Z

Sytki Brahimi. Na ishte dikur... Shkodra

05/04/2005  Shkodra e artit, Shkodra e kulturës, pararoja e artit shqiptar?!... Sot, kur i duhet të thotë realitetin, piktori Sytki Brahimi nuk i fsheh instiktet e artistit, atë irritimin e ashpër për fyerjen që i bëhet vlerave në qytetin e tij të lindjes, ku dikur ishte metropol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.504Z

FOTOT/ Sot një bombë seksi, por ja si ishte dikur

Rafaela Ravena nga Sao Paulo humbi më shumë se 15 kilogramë pasi e tallën shumë për peshën e saj. 23-vjeçarja nisi stërvitjen dhe tashmë është një modele fitnesi. Bukuroshja braziliane ka një trup perfekt. Kushedi çmendojnë sot ata që e tallnin deri para pak kohësh…

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama