Rezultate te kerkimit per termin: +Dikur

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.519Z

Krijesat legjendare dikur kanë rendur anembanë Tokës

Njëbrirëshi Sipas gojëdhënave, njëbrirëshi është një kalë, i bardhë i cili mban fuqi mbinatyrore, e që ka një bri të vetëm të gjatë në formë spiraleje. Realisht, njëbrirëshi ka ekzistuar, por jo ashtu siç e përfytyrojmë ne Njëbrirëshi është një kafshë me trupin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.164Z

Halilovic dikur tifoz i Realit!

Alen Halilovic do të jetë lojtar i ri i Barcelonës. Por supertalenti kroat dikur ishte tifoz i Real Madridit. Mediat kroate i kanë publikuar një foto fenomenit kroat i cili kishte publikuar një tautazh në dorë me shkrimin "Hala Madrid". Një gje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.731Z

FOTOT/ Shqipëria dikur, një koleksion i rrallë fotosh

Ky është një koleksion i rrallë fotosh nga Shqipëria  e vjetër. Fotot gjenden në Getty Images. Fotot  se janë bërë pas Luftës së Dytë Botërore.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.086Z

Martesa e çmendur/ Ajo ishte dikur burrë, ai grua

Kjo mund të jetë martesa më e çuditshme e vitit. Kur amerikanët Mark, 49 vjeç dhe Jessica Lynn Cummings, 39 vjeç, u takuan për herë të parë, pati menjëherë shkëndija. Ishte dashuri me shikim të parë. Por e çuditshmja është se ajo ka qenë mashkull dikur, kurse ai ka qenë femë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.395Z

FOTOT/ Aty ku dikur ishte një arsenal bërthamor i frikshëm

Disa media thonë se Vladimir Putin po vepron në mënyrë kaq agresive, pasi tashmë Ukraina nuk ka arsenal bërthamor. Në fakt, pas katastrofës së Çernobilit në vitin 1986, dihej se Ukraina ishte një vend bërthamor. Por jo të gjithë e dinë se në vitin 1991, kur u shemb Bashkimi Sovje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.356Z

Dikur shpëtimtar, tash shejtan

Share Nga Enver Robelli Askush nuk qëndron mbi ligjin në Kroaci! Këtë po e dëshmon procesi i shekullit kundër Ivo Sanaderit, kryeministrit dikur të gjithëfuqishëm, i cili akuzohet për plot afera korruptuese dhe për keqpërdorim detyre   Bota e Ivo Sanaderit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.704Z

FOTOT/ Dikur shiste cigare, tani është mbretëreshë

Ajo tani është Mbretëresha e Spanjës, por disa foto të publikuara së fundmi tregojnë se si Mbretëresha Letizia ishte një vajzë krejt e zakonshme, që përpiqej të fitonte para për të financuar studimet. Letizia studioi fillimisht gazetari në universitet në Madrid dhe më pas bëri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama