Rezultate te kerkimit per termin: +Dinamos

Total: 4798
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.469Z

Faruk Sejdini merr timonin e Dinamos

“Xhaxhi” rikthehet në shtëpi! Faruk Sejdini, një trajner me emër në futbollin shqiptar, rikthehet si në skuadrën e “Dinamos”. Ai është zgjedhur trajneri i ri i kësaj skuadre. Zv/presidenti i Dinamos, Avni Braçe ka konfirmuar lajmin e përzgjedhjes së trajnerit të ri për këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.101Z

Tirana kerkon "kuroren" e Dinamos

Mesfushori i Dinamos, Elvis Sina do te luaje per here te pare me fanellen e re ndaj ish- ekipit te tij, Tiranes. Derbin e sotem, i cili do te luhet ne "Qemal Stafa" (ora 18.00), mesfushori dinamit po e pret me nje emocion te vecante. Ai eshte larguar ne fund te ketij sezoni nga Tirana, ekipi me te c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.724Z

Eriksson drejt Dinamos së Kievit

Sven Goran Eriksson mund të jetë trajneri i ri i Dinamos së Kievit, të paktën kështu bëjnë të ditur disa media ukrainase. E përditshmja "Sport Express" shkruan se suedezi ka qëndruar në Kiev gjatë javës së kaluar dhe është takuar me presidentin e Dinamos, Igor Surkis. Dinamo Kiev kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.384Z

Ertan Demiri i thotë "Jo" Dinamos

RESHAT IBRAHIMI Shkup, 28 maj – Ndeshja finale e Kupës së Maqedonisë ndërmjet Rabotnicki Kometall dhe Milanos nga Kumanova (2:0) ishte ndjekur nga menaxherë të ndryshëm futbolli. Në tribunën kryesore të stadiumit të qytetit të Shkupit pati edhe specialistë futbolli nga Shqipëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.982Z

“Dinamos i jap titullin dhe Kupën”

Autori i Lajmit: red.Prezantimi zyrtar i trajnerit të ri të Dinamos, Shkëlqim Muça, nuk pati një sfond 100 për qind rozë. Kjo për shkak të së kaluarës së ish-trajnerit të Tiranës. Një grup jo i vogël i tifozerisë së Dinamos, nuk e kanë pritur mirë përzgjedhjen e një njeriu nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.857Z

Shkelqim Muça merr drejtimin e Dinamos

Tiranë - Shkelqim Muça ka marrë drejtimin e skuadrës së Dinamos për pjesën e mbetur të këtij sezoni. Trajneri i njohur ka kryer sot seancën e parë stërvitore me skuadrën kampione në fuqi. Muça është shprehur mjaft optimist për arritjen e objektivave të vendosura nga drejtuesit e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.015Z

Berkic le Korcen prane Dinamos

Mlalden Berkic mund te jete perforcimi i radhes ne radhet e bluve te kryeqytetit. Sulmuesi serb se ka firmosur ende kontraten e tij pasi drejtuesit e Dinamos i kane ofruar nje kontrate 6 muaj - opsion rinovimi per nje vit ndersa sulmuesi serb ka kerkuar te firmose per 18 muaj ne total. Ne baze te ma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama