Rezultate te kerkimit per termin: +Dinamos

Total: 4798
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.982Z

“Dinamos i jap titullin dhe Kupën”

Autori i Lajmit: red.Prezantimi zyrtar i trajnerit të ri të Dinamos, Shkëlqim Muça, nuk pati një sfond 100 për qind rozë. Kjo për shkak të së kaluarës së ish-trajnerit të Tiranës. Një grup jo i vogël i tifozerisë së Dinamos, nuk e kanë pritur mirë përzgjedhjen e një njeriu nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.857Z

Shkelqim Muça merr drejtimin e Dinamos

Tiranë - Shkelqim Muça ka marrë drejtimin e skuadrës së Dinamos për pjesën e mbetur të këtij sezoni. Trajneri i njohur ka kryer sot seancën e parë stërvitore me skuadrën kampione në fuqi. Muça është shprehur mjaft optimist për arritjen e objektivave të vendosura nga drejtuesit e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.015Z

Berkic le Korcen prane Dinamos

Mlalden Berkic mund te jete perforcimi i radhes ne radhet e bluve te kryeqytetit. Sulmuesi serb se ka firmosur ende kontraten e tij pasi drejtuesit e Dinamos i kane ofruar nje kontrate 6 muaj - opsion rinovimi per nje vit ndersa sulmuesi serb ka kerkuar te firmose per 18 muaj ne total. Ne baze te ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.790Z

Shkelqim Muca, trajner i Dinamos

Shkelqim Muca eshte emeruar zyrtarisht trajner i Dinamos. Pas largimit te kroatit Zlatko Dalic, blute do te drejtohen ne pjesen e mbetur te gares nga nje prej drejtuesve me te njohur te futbollit, gjate viteve te fundit. Palet rane ne ujdi mes tyre dhe trajneri i ri i Dinamos do te prezantohet gjate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.222Z

Ilir Daja, trajneri i ri i Dinamos?

Ndërkohë që ende nuk është tharrë "boja" e shkarkimit të Agim Canaj, në shtëpinë e Dinamos është projektuar edhe emri që do të drejtojë blutë për pjesën e mbetur të sezonit. Burime të besueshme për Albania-sport pohuan se ai mund të jetë Ilir Daja, drejtori teknik i Dinamos.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.843Z

Muça, të hënën trajneri i Dinamos?

Shkëlqim Muça, duket se do të jetë trajneri i ardhshëm i Dinamos. Nuk bëhet fjalë për hipoteza, por për tratativa konkrete që po zhvillohen mes drejtuesve të kampionëve në fuqi të vendit dhe ish-lojtarit të njohur dhe më pas trajnerit të Tiranës. Madje, ai konsiderohet si një nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.210Z

Kotorri i Dinamos : Han me harroi

Sokol Paja Elvis Kotorri, portieri më i mirë deri tani i kampionatit shqiptar për sa u përket statistikave dhe lojës së zhvilluar nuk mund ta fshehë dot zhgënjimin që i ka ardhur nga Kombëtarja Shqiptare e Futbollit. Portieri elbasanas që mbron portën e Dinamos, ka qenë ndër më të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama