Rezultate te kerkimit per termin: +Dinamos

Total: 4798
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.015Z

Berkic le Korcen prane Dinamos

Mlalden Berkic mund te jete perforcimi i radhes ne radhet e bluve te kryeqytetit. Sulmuesi serb se ka firmosur ende kontraten e tij pasi drejtuesit e Dinamos i kane ofruar nje kontrate 6 muaj - opsion rinovimi per nje vit ndersa sulmuesi serb ka kerkuar te firmose per 18 muaj ne total. Ne baze te ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.790Z

Shkelqim Muca, trajner i Dinamos

Shkelqim Muca eshte emeruar zyrtarisht trajner i Dinamos. Pas largimit te kroatit Zlatko Dalic, blute do te drejtohen ne pjesen e mbetur te gares nga nje prej drejtuesve me te njohur te futbollit, gjate viteve te fundit. Palet rane ne ujdi mes tyre dhe trajneri i ri i Dinamos do te prezantohet gjate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.222Z

Ilir Daja, trajneri i ri i Dinamos?

Ndërkohë që ende nuk është tharrë "boja" e shkarkimit të Agim Canaj, në shtëpinë e Dinamos është projektuar edhe emri që do të drejtojë blutë për pjesën e mbetur të sezonit. Burime të besueshme për Albania-sport pohuan se ai mund të jetë Ilir Daja, drejtori teknik i Dinamos.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.843Z

Muça, të hënën trajneri i Dinamos?

Shkëlqim Muça, duket se do të jetë trajneri i ardhshëm i Dinamos. Nuk bëhet fjalë për hipoteza, por për tratativa konkrete që po zhvillohen mes drejtuesve të kampionëve në fuqi të vendit dhe ish-lojtarit të njohur dhe më pas trajnerit të Tiranës. Madje, ai konsiderohet si një nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.210Z

Kotorri i Dinamos : Han me harroi

Sokol Paja Elvis Kotorri, portieri më i mirë deri tani i kampionatit shqiptar për sa u përket statistikave dhe lojës së zhvilluar nuk mund ta fshehë dot zhgënjimin që i ka ardhur nga Kombëtarja Shqiptare e Futbollit. Portieri elbasanas që mbron portën e Dinamos, ka qenë ndër më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.577Z

Muca: Nuk i kuptojme kontestimet ndaj Dinamos

Trajneri i Dinamos, Shkelqim Muca deklaroi pas ndeshjes se ekipi i tij e m,eriotoi fitoren dhe se nje episodi qe eshte kontestuar ne fund mund te jete i dyshimte, por jo fitorja dhe ecuria e skuadres se tij. - "Ishte nje episod qe duhet ta shohim mire, nga pamjet televizive," - theksoi Muca. - "Dina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.151Z

Lahti pa pervoje, perballe Dinamos

Lahti eshte themeluar ne vitin 1996, pas bashkimit te dy klubeve te ndryshme ne Finlande. Prej nje dekade, kjo skuader ben pjese mes me te mirave te kampionatit finlandez. Ne vitin 2007 Lahti fitoi Kupen e Finlandes ne futboll. Ne sezonin e fundit, kundershtari i Dinamos doli ne vend te trete ne kam

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama