Rezultate te kerkimit per termin: +Dinamos

Total: 4798
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.222Z

Ilir Daja, trajneri i ri i Dinamos?

Ndërkohë që ende nuk është tharrë "boja" e shkarkimit të Agim Canaj, në shtëpinë e Dinamos është projektuar edhe emri që do të drejtojë blutë për pjesën e mbetur të sezonit. Burime të besueshme për Albania-sport pohuan se ai mund të jetë Ilir Daja, drejtori teknik i Dinamos.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.843Z

Muça, të hënën trajneri i Dinamos?

Shkëlqim Muça, duket se do të jetë trajneri i ardhshëm i Dinamos. Nuk bëhet fjalë për hipoteza, por për tratativa konkrete që po zhvillohen mes drejtuesve të kampionëve në fuqi të vendit dhe ish-lojtarit të njohur dhe më pas trajnerit të Tiranës. Madje, ai konsiderohet si një nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.210Z

Kotorri i Dinamos : Han me harroi

Sokol Paja Elvis Kotorri, portieri më i mirë deri tani i kampionatit shqiptar për sa u përket statistikave dhe lojës së zhvilluar nuk mund ta fshehë dot zhgënjimin që i ka ardhur nga Kombëtarja Shqiptare e Futbollit. Portieri elbasanas që mbron portën e Dinamos, ka qenë ndër më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.577Z

Muca: Nuk i kuptojme kontestimet ndaj Dinamos

Trajneri i Dinamos, Shkelqim Muca deklaroi pas ndeshjes se ekipi i tij e m,eriotoi fitoren dhe se nje episodi qe eshte kontestuar ne fund mund te jete i dyshimte, por jo fitorja dhe ecuria e skuadres se tij. - "Ishte nje episod qe duhet ta shohim mire, nga pamjet televizive," - theksoi Muca. - "Dina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.151Z

Lahti pa pervoje, perballe Dinamos

Lahti eshte themeluar ne vitin 1996, pas bashkimit te dy klubeve te ndryshme ne Finlande. Prej nje dekade, kjo skuader ben pjese mes me te mirave te kampionatit finlandez. Ne vitin 2007 Lahti fitoi Kupen e Finlandes ne futboll. Ne sezonin e fundit, kundershtari i Dinamos doli ne vend te trete ne kam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.973Z

Lika ne premiere, i ngre "postbllok" Dinamos

Aranit Muraci Trajneri i ri i Apolonise, Hasan Lika eshte emeruar dy dite me pare ne krye te klubit fierak dhe pret qe te debutoje ndaj kryesuesve te kampionatit, Dinamos ne kryeqytet, ku do te luhet ndeshja me e rendesishme e javes se fundit te fazes se pare. Dinamo pas 10 javeve te para kryeson ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.383Z

Anton Dedaj, pranë Dinamos

Shqiptaro-kroati Anton Dedaj, i cili luajti për një pjesë të sezonit të kaluar te Flamurtari, mund të bëhet pjesë e Dinamos. Lojtari pati marrëdhënie të ftohta me trajnerin Sklavko Kovacic dhe u përjashtua nga kuqezinjtë vlonjatë pikërisht pas humbjes 6-0 me Dinamon, kur pati një ko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama