Rezultate te kerkimit per termin: +Diplom

Total: 804
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.649Z

Financiari i Lega-s: 230 mijëeuro për diplomën e Renzo Bossit

TIRANE - Diploma e shkollës së lartë të Renzo Bossit, i ka kushtuar plot 230 mijë euro, arkës së Lega Nord. Ish financieri i Legës, Francesco Belsito, i cili tashmë është në arrest shtëpie, ka rrëfyer se diplomimi i Bossit Junior

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.051Z

Haziri nderohet me diplomën “Pllaka e nderit”

Akademia Europiane e Arteve me seli në Paris ia ka ndarë diplomën “Pllaka e nderit” kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, për arritjet në fushën e kulturës edhe sa ishte ministër i Kulturës, por edhe si promotor i shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.168Z

Ja sekseri shqiptar i diplomës së Bossit

Il fatto quotidiano" ka zbuluar dje se kush është ndërmjetësi shqiptar për blerjen e diplomës universitare të Renzo Bossit. Sipas gazetës, ai banon në provi¬ncën e Bergamos, ku figuron si konsulent në profesion privat. Arben Dybeli, q&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.269Z

Drejtor pa diplomë në Komunën e Kamenicës

Koalicioni PDK-AAK-AKR i besoi detyrën e drejtorit për Emergjencë e Shpëtim në Kamenicë, ndërsa nuk u pengoi fakti se Faik Rexhepaj nuk ka fakultet të kryer. Ky i fundit thotë se ka zotësi ta kryejë funksionin pa diplomë universitare. Arsy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.386Z

Elbasan, Basha: Të ngremë diplomëne merituar kundrejt asaj falso

TIRANË - Kryetari i PD-së Lulzim Basha  ka uruar nga Universitetit i Elbasanit “Aleksandër Xhuvani”,  studentët dhe stafet akademike për fillimin e vitit të ri të studimeve.Në urimin e tij ai ka prekur një problem të mprehtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.918Z

Renzo Bossi: Nuk di asgjë për diplomën e Kristal

ITALI- «Distancohem totalisht nga ajo diplomë universiteti. Nuk kam qenë kurrë në Shqiperi, nuk di te flas shqip, nuk mburrem për tituj akademik dhe nuk kam qenë në dijeni të atij dokumenti që daton në vitin 2010». Ky është rea

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.684Z

“Balloja e Diplomës” rikthenkoreografin Kerni

TIRANE- Mbrëmë u ngjit në skenë shfaqja e parë e baletit që e rikthen si koreograf në institucionin që drejton Ilir Kernin, i cili në shtator të 2013-s ka marrë detyrën e drejtorit të përgjithshëm të Teatrit Komb&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama