Rezultate te kerkimit per termin: +Dit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.196Z

Ditë dedikuar dashurisë

Një prej supermodeleve më të admiruara dhe të njohura të botës, Candice Seanapoel, tregoi se linjat e saj të mrekullueshme nuk janë për këdo. Imazhi i “Victoria Secret”-s dhe shumë linjave të tjera veshjeve intime apo të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.415Z

AAK në Pejë: 100 ditë qeverisje, 100 ditë dështime

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Dega në Pejë, e ka kritikuar 100 ditëshinë e parë të udhëheqësisë në Pejë, duke thënë se Qeveria komunale LDK-PDK në krye me Gazmend Muhaxherin, ka pasur 100 ditë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.357Z

Ditë zie në veri

Për shkak të humbjes së jetës të pesë personave të familjes Vuçiniq dje në një aksident komunikacioni afër Zveqanit, në katër komunat veriore të vendit sot është ditë zie. “Pas ngjarjes së djeshme trag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.447Z

Presidenti i Kolumbisë e shpallë ditë feste ditën e premte

Kombëtaren e Kolumbisë, të premten, në kuadër të kampionatit botëror e pret një ndeshje sa e vështirë aq edhe historike, përballë nikoqirëve të këtij botërori, kombëtares së Brazilit. E për arsye të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.856Z

Adelina, feston ditëlindjen

Këngëtarja Adelina Ismaili, sot feston ditëlindjen e saj të 33-të. Në këtë ditë të veçantë, ajo ka pranuar mesazhe të shumta urimi në rrjetet sociale, përfshirë edhe faqen e saj, ku ka afro 300 mijë fansa. Adel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.918Z

Flora Brovina sot feston ditëlindjen

Deputetja më e vjetër e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina sot ka ditëlindjen. Brovina e cila tashmë është edhe kryesuese e seancës në Parlamentin e Kosovës, dhe ndaj të cilës janë kthyer sytë e të gjithëve duke p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.271Z

Kosova ka institucionet, Blerta ditëlindjen

Blerta Deliu nuk do ta harroi kurrë ditëlindjen e saj të 34-të. Kjo ditë përkon me krijimin e institucioneve të reja të Kosovës dhe mandatin e tretë qeverisës të partisë së saj, PDK-së. Deputetja e Kuvendit të Kosov&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama