Rezultate te kerkimit per termin: +Dit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.357Z

Ditë zie në veri

Për shkak të humbjes së jetës të pesë personave të familjes Vuçiniq dje në një aksident komunikacioni afër Zveqanit, në katër komunat veriore të vendit sot është ditë zie. “Pas ngjarjes së djeshme trag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.447Z

Presidenti i Kolumbisë e shpallë ditë feste ditën e premte

Kombëtaren e Kolumbisë, të premten, në kuadër të kampionatit botëror e pret një ndeshje sa e vështirë aq edhe historike, përballë nikoqirëve të këtij botërori, kombëtares së Brazilit. E për arsye të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.856Z

Adelina, feston ditëlindjen

Këngëtarja Adelina Ismaili, sot feston ditëlindjen e saj të 33-të. Në këtë ditë të veçantë, ajo ka pranuar mesazhe të shumta urimi në rrjetet sociale, përfshirë edhe faqen e saj, ku ka afro 300 mijë fansa. Adel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.918Z

Flora Brovina sot feston ditëlindjen

Deputetja më e vjetër e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina sot ka ditëlindjen. Brovina e cila tashmë është edhe kryesuese e seancës në Parlamentin e Kosovës, dhe ndaj të cilës janë kthyer sytë e të gjithëve duke p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.271Z

Kosova ka institucionet, Blerta ditëlindjen

Blerta Deliu nuk do ta harroi kurrë ditëlindjen e saj të 34-të. Kjo ditë përkon me krijimin e institucioneve të reja të Kosovës dhe mandatin e tretë qeverisës të partisë së saj, PDK-së. Deputetja e Kuvendit të Kosov&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.068Z

Dhurata Dora, feston ditëlindjen (Foto)

Këngëtarja e shumë hiteve të mëdha, Dhurata Dora mbrëmë ka festuar ditëlindjen e saj të 23-të. Ajo kishte organizuar një ndejë ku pranë saj ishin shoqëria dhe disa nga familjarët e saj. Dhurata siç duket i ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.661Z

Perry fillon ditën me meditim

 Këngëtarja bukuroshe Katy Perry ka pranuar se e fillon ditën duke medituar me qëllim që të jetë më e freskët për punë. Këngëtarja 28-vjeçe ka thënë se preferon të praktikoj metodat tradicionale indiane

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama