Rezultate te kerkimit per termin: +Dit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.447Z

Presidenti i Kolumbisë e shpallë ditë feste ditën e premte

Kombëtaren e Kolumbisë, të premten, në kuadër të kampionatit botëror e pret një ndeshje sa e vështirë aq edhe historike, përballë nikoqirëve të këtij botërori, kombëtares së Brazilit. E për arsye të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.856Z

Adelina, feston ditëlindjen

Këngëtarja Adelina Ismaili, sot feston ditëlindjen e saj të 33-të. Në këtë ditë të veçantë, ajo ka pranuar mesazhe të shumta urimi në rrjetet sociale, përfshirë edhe faqen e saj, ku ka afro 300 mijë fansa. Adel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.918Z

Flora Brovina sot feston ditëlindjen

Deputetja më e vjetër e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina sot ka ditëlindjen. Brovina e cila tashmë është edhe kryesuese e seancës në Parlamentin e Kosovës, dhe ndaj të cilës janë kthyer sytë e të gjithëve duke p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.271Z

Kosova ka institucionet, Blerta ditëlindjen

Blerta Deliu nuk do ta harroi kurrë ditëlindjen e saj të 34-të. Kjo ditë përkon me krijimin e institucioneve të reja të Kosovës dhe mandatin e tretë qeverisës të partisë së saj, PDK-së. Deputetja e Kuvendit të Kosov&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.068Z

Dhurata Dora, feston ditëlindjen (Foto)

Këngëtarja e shumë hiteve të mëdha, Dhurata Dora mbrëmë ka festuar ditëlindjen e saj të 23-të. Ajo kishte organizuar një ndejë ku pranë saj ishin shoqëria dhe disa nga familjarët e saj. Dhurata siç duket i ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.661Z

Perry fillon ditën me meditim

 Këngëtarja bukuroshe Katy Perry ka pranuar se e fillon ditën duke medituar me qëllim që të jetë më e freskët për punë. Këngëtarja 28-vjeçe ka thënë se preferon të praktikoj metodat tradicionale indiane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.497Z

Leonora ja uron ditëlindjen komandantit

Këngëtarja kosovare Leonora Jakupi ditën e shtune e ka filluar duke e postuar një foto afër lapidarit të komandantit legjendar Adem Jashari. 'Urime ditëlindja Komandant! Urime 28 Nëntori ishin fjalët e këngëtares.'/Indeksonline/.   AdPlatfo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama