Rezultate te kerkimit per termin: +Dit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.442Z

Veseli feston ditëlindjen si beqar

Fituesi i sivjetëm i edicionit të Big Brother 8, Vesel Kurtishaj sot ka ditëlindjen. djaloshi i cili kohët e fundit ka zënë ballinat e medieve rozë, këtë ditëlindje po e feston si beqarë. Kjo pasi që lidhja e tij me Tean tash e disa dit&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.023Z

Morena feston ditëlindjen

Bukuroshja e shëndrruar së fundi edhe në këngëtare, Morena Taraku ka festuar ditëlindjen e saj. Ajo ka mbushur 22 vjet. Në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka postuar disa fotografi, nga festa të cilën e kanë organizuar miqtë e saj për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.421Z

Ditëlindja e Bashës

Për kryebashkiakun e Tiranës, Lulzim Basha, dita e djeshme ka qenë më e veçantë se të tjerat, pasi ka përkuar me 39-vjetorin e lindjes së tij. Por kjo ditë për të, më shumë se një ditë feste, ka qenë një dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.216Z

“6 ditë pa Ermalin”

Prezantuesi, Ermal Mamaqi shumë shpejt pritet të fillojë me emisionin e ri të titulluat “6 ditë pa Ermalin. “Jam shumë i lumtur që këtë titull e zgjodhet Jud he ideatori është njëri nga Ju, Heldion Tahiraj, Ditën e emisioni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.341Z

Wilshere, Chamberlainit: Bir, urime ditëlindjen!

Tifozët e Arsenalit janë kënaqur sot duke qeshur në rrjetet sociale. Ka qenë një koment i JackWiilshere në Instagram, ai që ka bërë plot "topçinjë" të buzëqeshur. Sot është ditëlindja e Alex Oxlade Chamb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.196Z

Ditë dedikuar dashurisë

Një prej supermodeleve më të admiruara dhe të njohura të botës, Candice Seanapoel, tregoi se linjat e saj të mrekullueshme nuk janë për këdo. Imazhi i “Victoria Secret”-s dhe shumë linjave të tjera veshjeve intime apo të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.415Z

AAK në Pejë: 100 ditë qeverisje, 100 ditë dështime

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Dega në Pejë, e ka kritikuar 100 ditëshinë e parë të udhëheqësisë në Pejë, duke thënë se Qeveria komunale LDK-PDK në krye me Gazmend Muhaxherin, ka pasur 100 ditë të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama