Rezultate te kerkimit per termin: +Dit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.023Z

Morena feston ditëlindjen

Bukuroshja e shëndrruar së fundi edhe në këngëtare, Morena Taraku ka festuar ditëlindjen e saj. Ajo ka mbushur 22 vjet. Në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka postuar disa fotografi, nga festa të cilën e kanë organizuar miqtë e saj për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.421Z

Ditëlindja e Bashës

Për kryebashkiakun e Tiranës, Lulzim Basha, dita e djeshme ka qenë më e veçantë se të tjerat, pasi ka përkuar me 39-vjetorin e lindjes së tij. Por kjo ditë për të, më shumë se një ditë feste, ka qenë një dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.216Z

“6 ditë pa Ermalin”

Prezantuesi, Ermal Mamaqi shumë shpejt pritet të fillojë me emisionin e ri të titulluat “6 ditë pa Ermalin. “Jam shumë i lumtur që këtë titull e zgjodhet Jud he ideatori është njëri nga Ju, Heldion Tahiraj, Ditën e emisioni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.341Z

Wilshere, Chamberlainit: Bir, urime ditëlindjen!

Tifozët e Arsenalit janë kënaqur sot duke qeshur në rrjetet sociale. Ka qenë një koment i JackWiilshere në Instagram, ai që ka bërë plot "topçinjë" të buzëqeshur. Sot është ditëlindja e Alex Oxlade Chamb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.196Z

Ditë dedikuar dashurisë

Një prej supermodeleve më të admiruara dhe të njohura të botës, Candice Seanapoel, tregoi se linjat e saj të mrekullueshme nuk janë për këdo. Imazhi i “Victoria Secret”-s dhe shumë linjave të tjera veshjeve intime apo të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.415Z

AAK në Pejë: 100 ditë qeverisje, 100 ditë dështime

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Dega në Pejë, e ka kritikuar 100 ditëshinë e parë të udhëheqësisë në Pejë, duke thënë se Qeveria komunale LDK-PDK në krye me Gazmend Muhaxherin, ka pasur 100 ditë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.357Z

Ditë zie në veri

Për shkak të humbjes së jetës të pesë personave të familjes Vuçiniq dje në një aksident komunikacioni afër Zveqanit, në katër komunat veriore të vendit sot është ditë zie. “Pas ngjarjes së djeshme trag

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama