Rezultate te kerkimit per termin: +Diva

Total: 655
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.714Z

Arilena Ara si një diva në Moskë, momente nga provat (Video)

  Kënga e saj Nëntori u shndërrua në një hit të padiskutueshëm në Shqipëri, e ndërsa shumë shpejt i kaloi kufijt duke u bërë një ndër këngët më të pëlqyera edhe jashtë vendit. Arilena Ara është një ndër 4 artistet shqiptare që do të performojë livë në fe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.259Z

Diva e ekranit, Michel Hunziker, harron të mbërthejë pantallonat |FOTO

Transmetuar më 06.12.2014 - 17:23 Diva e ekranit italian dhe jo vetëm, Michel Hunziker vazhdon të jetë në formë, por barku i saj nuk u “bindet” xhinseve të ngushta. Ajo u fotografua në rrugët e Milanos teksa shë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.162Z

Shuhet Camilla Williams, diva e operës amerikane

BLOOMINGTON- Shuhet diva e parë afrikano-amerikane e operës, Camilla Williams.Williams vdiq në moshën 82-vjeçare në shtëpinë e saj në Bloomington, e rrethuar nga familja dhe miqtë. Prindërit, gjyshërit dhe stërgjyshërit e saj, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.615Z

Diva e popit Lady Gaga i jep fund beqarisë

Diva e popit, Lady Gaga është fejuar me të dashurin e saj, Christian Carino. Ajo ka pranuar propozimin e tij në Nju Jork dhe ndodhi pas një viti kur u nda nga aktori Taylor Kinney.  Mendohet se 31-vjecarja ka kurorëzuar dashurinë me 48-vjecarin në një ceremoni fejese sekrete pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.624Z

Nexhmije Pagarusha, diva e muzikës shqiptare

Në artin muzikor shqiptar lanë gjurmë të pashlyeshme shumë këngëtarë dhe kompozitorë që, falë aftësive të tyre (azhurimeve muzikore dhe vokale-interpretuese), arritën të jenë faktorë kryesor në mbajtjen gjallë të muzikës popullore shqiptare dhe përmes tyre u avancua dhe mori ho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.989Z

E gjitha me lejla, mahnit diva e muzikës shqiptare

Diva e muzikës shqiptare Elvana Gjata gjithmonë na surprizon dhe mahnit me pamjen e saj. Dhe këtë herë ajo është shfaqur e gjitha e veshur me lejla. 30-vjeçarja, e cila ka pak muaj që ka publikuar hitin e saj ndërkombëtar në bashkëpunim me David Guttea, ka publikuar fotot e relalizuara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.638Z

Shuhet diva Whitney HoustonProbleme me drogen e alkoolin

Te tjera rreth shkrimit FOTO LOS ANGELES ndash Shuhet ne moshen 48 vjecare diva e muzikes boterore Whitney Houston. Lajmi u be i ditur zyrtarisht nga zedhenesja e saj Kristen Foster. Ajo konfirmoi se Ehitney Houston ka vdekur ne moshen 48 vjece kurse tha se aktualisht motivet e vdekjes j

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama