Rezultate te kerkimit per termin: +Diva

Total: 655
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.683Z

FOTOT/ Diva e modës, Naomi Campbell mbush 44 vjeç

Ajo asnjëherë nuk duket sikur është më shumë se 30- vjeç. Megjithatë, të enjten Naomi Campbell mbushi 44 vjeç. Modelja britanika dukej e mahnitshme, ndërsa u shfaq me veshje Versace në festën e organizuar me këtë rast në Monako.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.982Z

Diva e muzikes shqiptare

“Diva e muzikës shqiptare”. Kështu e vlerëson REUTERS këngëtaren Aurela Gaçe e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovision 2011” që zhvillohet në Dyseldorf të Gjermanisë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.341Z

Diva kosovare Nexhmije Pagarusha mush 83 vjeçe

Në ditëlindjen e 83-të të Bilbilit të Kosovës, Nexhmije Pagarusha, ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, ka uruar këngëtaren e shquar shqiptare. Me këtë rast, ai u shpreh se Pagarusha me zërin e saj të mrekullueshëm, i ka dhënë kulturës së Kosovës vlera të për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.208Z

Aurela Gace: Jam thjesht origjinale, duhet punë të quhesh Diva

VLORË-Këngëtarja e njohur Aurela Gace ka njoftuar në rrjetin social Facebook se ka mbyllur turin me konverte verore anembanë trevave shqiptare dhe se ka vendosur të bëjë pushime me vajzën. Në një deklaratë në rrjetin social, këng&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.354Z

Dështon diva e popit, performancë skandaloze në koncert

Diva e popit Mariah Carey njihet për vokalin e saj por jo si balerinë, pasi ka dhënë një perfomancë skandaloze në koncertin e saj. Këngëtarja është munduar që të performojë një kërcim në skenë ndërsa këndonte por ka dështuar. E veshur me bodysuit lëkure në ngjyrë të kuqe 47-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.000Z

Diva italiane mbush 50 vjeç |FOTO

Transmetuar më 30.09.2014 - 19:03 Shumë e bukur, elegante dhe plotë klas. Diva italiane Monica Bellucci ka mbushur sot plotë 50 vjeç. “50 vjeç? Nuk trembem aspak. Jam e gjallë, kam shëndet të mirë, dy fëmijë qÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.714Z

Arilena Ara si një diva në Moskë, momente nga provat (Video)

  Kënga e saj Nëntori u shndërrua në një hit të padiskutueshëm në Shqipëri, e ndërsa shumë shpejt i kaloi kufijt duke u bërë një ndër këngët më të pëlqyera edhe jashtë vendit. Arilena Ara është një ndër 4 artistet shqiptare që do të performojë livë në fe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama