Rezultate te kerkimit per termin: +Divorci

Total: 1584
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.306Z

Divorci online! Por tani rrezikon të zhdukë gjykatat

Prej tre vjetësh në Itali ekziston divorci i shkurtër. Por në Angli dhe Uells, divorci bëhet online, me iniciativën e Ministrisë së Drejtësisë. Jo vetëm që kërkesa mund të bëhet përmes internetit, por edhe testet, depozitimet dhe pagesat janë transmetuar në rrjet. Kjo shmang stres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.690Z

FOTOT/ Divorci i shekullit që prek këtë supervilë: Kush do ta marrë?

Kjo është vila përrallore e Brad Pitt dhe Angelina Jolie. Ajo ndodhet në kodrat e Hollivudit, Los Angelos. Shtëpia ka një park të vogël, pishina, kopësht etj. Ajo ka një sipërfaqe prej 7 mijë e 432 metrash katrorë. Pitt e bleu në korrikun e 1994 për 1,7 milionë dollarë, por vlera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.270Z

FOTOT/ Divorci i shekullit: Angelina Jolie dhe Brad Pitt ndahen

Duket thuajse e pabesueshme por çifti më i famshëm hollivudian Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë duke u ndarë. Aktorja ka depozituar një kërkesë për ndarje në një gjykatë ditën e djeshme, raportojnë mediat amerikane. Lajmi ka pushtuar gjithë mediat rozë dhe duket si një rrufe në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.015Z

Fier, shifra alarmante nga divorci

FIER – Shifra alarmante të divorceve në rrethin e Fierit dhe të Lushnjës. Burime nga gjykatat e dy rretheve bëjnë të ditur se, vetëm në tremujorin e parë të vitit 2008në rrethin e Fierit janë regjistruar 200 kërkesa për divorc, ndërsa në rrethin e Lushnjës 180 të tilla. Përfaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.975Z

Sean Penn terhiqet serish nga divorci

Sean Penn terhiqet per here te dyte nga divorci me bashkeshorten Robin Wright Penn, disa jave pasi kishte kerkuar ndarjen. Pak kohe me pare cifti i martuar prej 13 vjetesh njoftoi se po divorcoheshin per shkak te mosperputhjeve te papajtueshme, por tani mesohet se Penn ka terhequr dokume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.760Z

Divorci zymton muziken e Katy Perry

Mesa duket divorci nga Russell Brand nuk ka ndikuar vetem ne jeten private te kengetares Katy Perry por edhe ne punen e saj. Gjate nje interviste per revisten lsquoInterview Perry eshte shprehur se albumi i saj i trete do te jete i ndryshem nga dy te paret. Sipas saj kenget nuk do te jene me aq te g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.640Z

Marc Anthony i shkaterruar nga divorci

Marc Anthony nuk po merr dot veten nga divorci me Jennifer Lopez. Sipas ‘US Weekly’, këngëtari e telefonon shpesh ish-bashkëshorten e tij, sidomos kur është i pirë. “Është i shkatërruar nga ndarja dhe nuk e pranon faktin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama