Rezultate te kerkimit per termin: +Divorci

Total: 1584
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.001Z

Divorci më i lumtur: Ndani fiks paratë

Divorci i financierit Roger Xhenkins nga gruaja e tij bukuroshe boshnjake, Diana, rezultoi i lumtur dhe i qetë për të dyja palët, pasi ai i dha pa asnjë problem gjysmën e parave që kishte, jo më pak se 150 milionë euro. Çifti jetonte i ndarë prej tre vjetësh, por tani finalizuan divorci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.863Z

Adriano-Inter: divorci në prag

Milano-Gilmar Rinaldi, agjenti i sulmuesit brazilian do të shkojë në Itali para fundjavës, më saktësisht të premten. Qëllimi është për të zyrtarizuar divorcin e Adrianos me Interin nëpërmjet një prishje konsensuale të kontratës qysh të shtunën në mëngjes. Koha është e shkurtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.049Z

Pasojat shendetesore qe sjell divorci

Transmetuar me 08012015 - 1544 Divorci i ben dem shendetit Kjo gje konfirmohet zyrtarisht nja nje studim i Universitetit te Arizona ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes sipas te cilit divorci mes bashkeshorteve mund te shkaktoje stres hipertension depresion d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.690Z

Divorci Zholi-Pit, shkaktarja thyen heshtjen

Ajo u përfol si shkaktarja e ndarjes së Brad Pitit dhe Anxhelina Zholinë. Por Marion Kotijar i ka mohuar këto hipoteza me anë të një deklarate. Aktorja 40-vjeçare ka rrëfyer se është shtatzënë me fëmijën e dytë me të dashurin e saj prej disa vitesh, Gulielm Kane. Kotijar, e cila

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.585Z

Myleene Klass: Divorci më bëri më të fortë

Myleene Klass ka pranuar të flase publikisht për historinë e saj të divorcit duke deklaruar se këto moment të vështira në jetën e saj kanë bërë më të fortë. Ylli televiziv është pjesë e kopertinës së revistës Fabuolos. Ajo tregonë gjatë kësaj interviste se e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.432Z

Cheryl, divorci i bën mirë

Pak kohë pas divorcit nga bashkëshorti Ashley Cole, Cheryl shfaqet më në formë se kurrë. Ajo ka pozuar për kalendarin e vitit 2011 duke nxjerrë në pah hiret e saj. Divorci mes Cheryl dhe mbrojtësit të Chelsea-t u zyrtarizua vetëm pak ditë më parë. Ndërkohë adhuruesit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.863Z

Michael Lohan: Divorci jonë e shkatërroi Lindsay

Aktorja dhe këngëtarja e njohur Lindsay Lohan, e cila e nisi karrierën e saj artistike në një moshë vërtetë të re, është lakuar shumë për problemet e saj me lëndët narkotike dhe jo vetëm. Krahas konsumimit të shpeshtë jo vetëm të drogërave të ndryshme, por edhe të pijeve a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama