Rezultate te kerkimit per termin: +Divorci

Total: 1584
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.754Z

Burrel tenton te vetevritet 27-vjecari

Nje 27- vjecar ka tentuar ti jape fund jetes duke u hedhur diten e sotme nga Ura e Matit ne Burrel Briken Elezi u hodh nga te pakten 30 metra nga ura. Ai ka marre plage te renda dhe eshte derguar per ndihme mjeksore ne spitalin e Burrelit. Nderkaq ne vendin e ngjarjes kane shkuar eksperte te pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.079Z

Niet divorc mes Putin dhe bashkeshortes

Ka nje video zyrtare per te pergenjshtruar nje prej thashethemeve me te fundit te perhapura ne Rusi rreth divorcit mes Vladimit Putin dhe bashkeshortes se tij Lyudmila. Ne videon e postuar ne faqen e qeverise hidhen poshte zerat per nje ndarje te mundshme.Cifti vitet e fundit eshte par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.044Z

Masakra te familjet Zaimi dhe Gjoni, pas divorcit të padëshiruar

Tiranë, 3 korrik NOA/ Lajm dhe foto Update Divorci i padëshiruar, detyron burrin të kryejë masakër në banesën e bashkëshortes së tij. Krimi në familje merr përmasa tragjike në Tiranë. Ngjarja e rëndë ndodhi mesditën e sotme në lagjen Allias, pranë fakultetit të Mjekësisë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.540Z

E shoqja lind fëmijën me ngjyrë, kërkon divorcin dhe dëmshpërblim

Foto ilustruese Romë– Një bashkëshort italian ka kërkuar divorcin dhe njëkohësisht një kompensim prej 100 mijë euro, për shkak se gruaja e tij, ruse, ka lindur një fëmijë me ngjyrë, që nuk është i tij. Ngjarja ka ndodhur në Romë dhe protag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.380Z

Rritet numri i divorceve 25 me shume se me pare

Nga statistikat e Gjykatës së Vlorës, jepen shifra alarmante përsa i përket numrit të kërkesave për divorc që prezantohen në gjykatën e Vlorës. Në 10 muajt e këtij viti, kërkesat për divorc janë më të la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.411Z

Si mund ta rifillojmë jetën pas divorcit?!

TIRANE- Pas një divorci jeta ndryshon tërësisht, duke u gjendur në një kapitull të ri. Shumë e shohin atë si dëshpërim dhe humbje shprese. Janë të paktë ata që guxojnë të shfrytëzojnë mundësitë dhe li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.802Z

Konflikti ne prag-divorc burri ther gruan 32-vjecare

Policia e Shkodres arreston autorin Gjelosh Mehmetaj kapet ne shkallet e pallatit teksa tentoi te largohej Krimi i rende brenda familjes ne Shkoder burri vret gruan pas nje debati mes tyre. Episodi i rende ka ndodhur ne oret e para te mengjesit te djeshem nderkohe qe viktima ndo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama