Rezultate te kerkimit per termin: +Divorci

Total: 1584
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.585Z

Myleene Klass: Divorci më bëri më të fortë

Myleene Klass ka pranuar të flase publikisht për historinë e saj të divorcit duke deklaruar se këto moment të vështira në jetën e saj kanë bërë më të fortë. Ylli televiziv është pjesë e kopertinës së revistës Fabuolos. Ajo tregonë gjatë kësaj interviste se e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.432Z

Cheryl, divorci i bën mirë

Pak kohë pas divorcit nga bashkëshorti Ashley Cole, Cheryl shfaqet më në formë se kurrë. Ajo ka pozuar për kalendarin e vitit 2011 duke nxjerrë në pah hiret e saj. Divorci mes Cheryl dhe mbrojtësit të Chelsea-t u zyrtarizua vetëm pak ditë më parë. Ndërkohë adhuruesit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.863Z

Michael Lohan: Divorci jonë e shkatërroi Lindsay

Aktorja dhe këngëtarja e njohur Lindsay Lohan, e cila e nisi karrierën e saj artistike në një moshë vërtetë të re, është lakuar shumë për problemet e saj me lëndët narkotike dhe jo vetëm. Krahas konsumimit të shpeshtë jo vetëm të drogërave të ndryshme, por edhe të pijeve a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.105Z

Divorci e depresioni, dy të vetëflijuar

 KORÇE/ PESHKOPI - Divorci e depresioni marrin dy jetë të tjera. Një burrë vari veten në Devoll, pasi nuk përballonte dot ndarjen, ndërsa një grua nga Mati u vetëmbyt në lumë. Nezhdet Kutrolli, 58 vjeç, banor i fshatit kufitar Kapshticë u gjet i pajetë nga të afërmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.306Z

Divorci online! Por tani rrezikon të zhdukë gjykatat

Prej tre vjetësh në Itali ekziston divorci i shkurtër. Por në Angli dhe Uells, divorci bëhet online, me iniciativën e Ministrisë së Drejtësisë. Jo vetëm që kërkesa mund të bëhet përmes internetit, por edhe testet, depozitimet dhe pagesat janë transmetuar në rrjet. Kjo shmang stres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.690Z

FOTOT/ Divorci i shekullit që prek këtë supervilë: Kush do ta marrë?

Kjo është vila përrallore e Brad Pitt dhe Angelina Jolie. Ajo ndodhet në kodrat e Hollivudit, Los Angelos. Shtëpia ka një park të vogël, pishina, kopësht etj. Ajo ka një sipërfaqe prej 7 mijë e 432 metrash katrorë. Pitt e bleu në korrikun e 1994 për 1,7 milionë dollarë, por vlera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.270Z

FOTOT/ Divorci i shekullit: Angelina Jolie dhe Brad Pitt ndahen

Duket thuajse e pabesueshme por çifti më i famshëm hollivudian Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë duke u ndarë. Aktorja ka depozituar një kërkesë për ndarje në një gjykatë ditën e djeshme, raportojnë mediat amerikane. Lajmi ka pushtuar gjithë mediat rozë dhe duket si një rrufe në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama