Rezultate te kerkimit per termin: +Divorci

Total: 1584
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.863Z

Michael Lohan: Divorci jonë e shkatërroi Lindsay

Aktorja dhe këngëtarja e njohur Lindsay Lohan, e cila e nisi karrierën e saj artistike në një moshë vërtetë të re, është lakuar shumë për problemet e saj me lëndët narkotike dhe jo vetëm. Krahas konsumimit të shpeshtë jo vetëm të drogërave të ndryshme, por edhe të pijeve a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.105Z

Divorci e depresioni, dy të vetëflijuar

 KORÇE/ PESHKOPI - Divorci e depresioni marrin dy jetë të tjera. Një burrë vari veten në Devoll, pasi nuk përballonte dot ndarjen, ndërsa një grua nga Mati u vetëmbyt në lumë. Nezhdet Kutrolli, 58 vjeç, banor i fshatit kufitar Kapshticë u gjet i pajetë nga të afërmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.306Z

Divorci online! Por tani rrezikon të zhdukë gjykatat

Prej tre vjetësh në Itali ekziston divorci i shkurtër. Por në Angli dhe Uells, divorci bëhet online, me iniciativën e Ministrisë së Drejtësisë. Jo vetëm që kërkesa mund të bëhet përmes internetit, por edhe testet, depozitimet dhe pagesat janë transmetuar në rrjet. Kjo shmang stres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.690Z

FOTOT/ Divorci i shekullit që prek këtë supervilë: Kush do ta marrë?

Kjo është vila përrallore e Brad Pitt dhe Angelina Jolie. Ajo ndodhet në kodrat e Hollivudit, Los Angelos. Shtëpia ka një park të vogël, pishina, kopësht etj. Ajo ka një sipërfaqe prej 7 mijë e 432 metrash katrorë. Pitt e bleu në korrikun e 1994 për 1,7 milionë dollarë, por vlera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.270Z

FOTOT/ Divorci i shekullit: Angelina Jolie dhe Brad Pitt ndahen

Duket thuajse e pabesueshme por çifti më i famshëm hollivudian Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë duke u ndarë. Aktorja ka depozituar një kërkesë për ndarje në një gjykatë ditën e djeshme, raportojnë mediat amerikane. Lajmi ka pushtuar gjithë mediat rozë dhe duket si një rrufe në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.015Z

Fier, shifra alarmante nga divorci

FIER – Shifra alarmante të divorceve në rrethin e Fierit dhe të Lushnjës. Burime nga gjykatat e dy rretheve bëjnë të ditur se, vetëm në tremujorin e parë të vitit 2008në rrethin e Fierit janë regjistruar 200 kërkesa për divorc, ndërsa në rrethin e Lushnjës 180 të tilla. Përfaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.975Z

Sean Penn terhiqet serish nga divorci

Sean Penn terhiqet per here te dyte nga divorci me bashkeshorten Robin Wright Penn, disa jave pasi kishte kerkuar ndarjen. Pak kohe me pare cifti i martuar prej 13 vjetesh njoftoi se po divorcoheshin per shkak te mosperputhjeve te papajtueshme, por tani mesohet se Penn ka terhequr dokume

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama