Rezultate te kerkimit per termin: +Djem

Meta: total 1000 / total_found 7736 / time 0.004 / keyword[0] djem / docs[0] 7736 / hits[0] 9184 /
Macron dhe fotoja me të riun që tregon gishtin e mesit!
  • 2018-10-01

Macron dhe fotoja me të riun që tregon gishtin e mesit!

Një fotografi e Presidentit francez, Emmanuel Macron, me një të ri që tregon gishtin e mesit ka shkaktuar reagime në Francë. Kreu i shtetit u fotografua me dy djem të rinj me ngjyrë në ishullin Karaibe të Saint Martin, një prej të cilëve, gjysmë i zhveshur drejton gishtin e mesit drejt

Diego Simeone, merr një super-lajm!
  • 2018-09-28

Diego Simeone, merr një super-lajm!

Diego Pablo Simeone do të bëhet baba për herë të pestë. Kjo është konfirmuar nga shoqja bukuroshe e trajnerit argjentinas, Carla Pereyra, e cila, në një intervistë për revistën spanjolle Hola, ka zbuluar sesi çifti është shumë i emocionuar për këtë ngjarje të bukur që do të nd

No Pic available
  • 2018-09-16

Mercedes Barcha, gruaja që dashuroi Gabriel Garsia Markez

Në fillim ai pa sytë e saj. Lëkura e errët që i vezullonte nga dielli e bënte më të ndrojtur. Ishte vetëm 13 vjeç. Djaloshi që kishte nisur të shkruante mbrëmjeve vonë në dhomën e vogël të konviktit mijëra km larg shtëpisë, ndjeu në vështrimin e kësaj vajze diçka që i kujto

No Pic available
  • 2018-09-13

Priftërinjtë gjermanë abuzuan me mijëra fëmijë

Mbi 3,600 fëmijë në Gjermani janë sulmuar nga priftërinjtë katolikë në mes të viteve 1946 dhe 2014, zbulon një raport që ka rrjedhur në publik. Studimi është autorizuar nga vetë Kisha dhe pritet të publikohet më 25 shtator. Sipas raportit, të publikuar nga Spiegel Online, rreth 1,6

No Pic available
  • 2018-09-09

Napoleon Bonaparti, lidhjet me prostitutat

Napoleon Bonaparti njihet si një burrë I kujdesshëm në dashuri, për letrat e pafund të dashurisë drejtuar Xhozefinës, por në jetën e tij private atij I pëlqente të vizitonte shpesh prostitutat. Sipas biografëve të tij përvojat e hershme seksuale të Napoleon Bonapartës ishin në lid

Dy djem prej dy muajsh të zhdukur në Vlorë, prindërit apel policisë
  • 2018-09-08

Dy djem prej dy muajsh të zhdukur në Vlorë, prindërit apel policisë

Albano Xhaferri Denoncime për persona të zhdukur nuk vijnë vetëm nga Shkodra, që është kryefjalë e debatit opozitë-mazhorancë për krimin e organizuar, por edhe nga qytetit i Vlorës. Në policinë e qytetit bregdetar janë denoncuar të zhdukur prej dy muajsh dy të rinj, por lajmi ësht

Veliaj: Tirana do të ketë një Teatër të Ri, siç e do shumica e qytetarëve
  • 2018-09-07

Veliaj: Tirana do të ketë një Teatër të Ri, siç e do shumica e qytetarëve

Teatri i Ri Kombëtar do të ndërtohet sipas një drafti të dakordësuar me BE dhe i mbështetur mbi një proces transparent. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka siguruar se Tirana do të ketë një Teatër të Ri Kombëtar, ashtu siç në këto 3 vite ka pasur një Shesh të ri, n