Rezultate te kerkimit per termin: +Djem

Meta: total 1000 / total_found 7736 / time 0.004 / keyword[0] djem / docs[0] 7736 / hits[0] 9184 /
Biznesmeni nga Shkodra e mbyti gruan e vet pasi ajo e akuzonte për tradhti?
  • 2016-04-20

Biznesmeni nga Shkodra e mbyti gruan e vet pasi ajo e akuzonte për tradhti?

Detaje të tjera kanë dalë në dritë nga vrasja e ndodhur dy ditë më parë rreth orës 12:45 në Melgushë të Shkodrës, ku Suela Sula u gjet e vdekur në tualetin e biznesit të saj. Sipas burimeve brenda Policisë, dyshohet se ajo është mbytur me duar nga i shoqi, i cili më pas ka tent

Mbyti gruan dhe e inskenoi si vetevrasje ajo e akuzonte per tradhti
  • 2016-04-20

Mbyti gruan dhe e inskenoi si vetevrasje ajo e akuzonte per tradhti

Detaje te tjera kane dale ne drite nga vrasja e ndodhur dy dite me pare rreth ores 1245 ne Melgushe te Shkodres ku Suela Sula u gjet e vdekur ne tualetin e biznesit te sajbr br Sipas burimeve brenda Policise dyshohet se ajo eshte mbytur me duar nga i shoqi i cili me pas ka tentuar qe ta inskenoje

Mallkimi i fukarenjve, nudo dhe politikë në Teatrin Kombëtar
  • 2016-04-19

Mallkimi i fukarenjve, nudo dhe politikë në Teatrin Kombëtar

Ajo shtëpi e rrënuar është simbol i një familjeje të degraduar. Gjithçka shkon mbrapsht dhe nuk ka sesi, kur burri i shtëpisë është i alkoolizuar, i mbytur në borxhe, i ngatërruar me gjithfarë kusarësh e matrapazësh dhe shfryn duke thyer dyert e shtëpisë, për të fjetur me ditë

Kapitenja Vjollca Hoti bartëse e një çmimi ndërkombëtar për trimëri
  • 2016-04-19

Kapitenja Vjollca Hoti bartëse e një çmimi ndërkombëtar për trimëri

Republika e Kosovës sapo kishte dalë nga lufta, tash e 17 vjet më parë, kur shumë të rinj e të reja mezi pritnin angazhimin e tyre për t'i kontribuar zhvillimit të vendit. Vajza dhe djem, në mesin e të cilëve ishte edhe Vjollca Hoti, iu bashkuan radhëve të policisë kosovare, me dësh

Djem e vajza do dehen e do dhj..sin mbi varrin e Kapllan Pashës
  • 2016-04-19

Djem e vajza do dehen e do dhj..sin mbi varrin e Kapllan Pashës

Ky në foto është një nga ndërtimet më të larta të Tiranës në zonën e qendrës pranë ish-selisë së PD-së. Aktualisht kjo godinë multifunksionale është në përfundim e sipër. Megjithëse pak metra larg varrit monumental të njohur si Tyrbja e Kapllan Pashës, ndërtimi i saj u l

Shullazi, fati i Filologjikut
  • 2016-04-18

Shullazi, fati i Filologjikut

Nga Rudina Xhunga Ndonjëherë, e keqja vjen për mirë, ose t'i bëje të dalë për mirë, thonë. Ndërsa po afrohet gara e zgjedhjeve Universitare, që në media mori një vëmendje kohë pas kohe, befas ndodhi çudia. Shullazi kërcënoi kandidatin për Rektor të Universitetit të Tiranës, M