Rezultate te kerkimit per termin: +Djem

Meta: total 1000 / total_found 7736 / time 0.004 / keyword[0] djem / docs[0] 7736 / hits[0] 9184 /
Skandali në Kavajë, me vajzën abuzohej nga 8 djem që prej tetorit 2018
  • 2019-02-05

Skandali në Kavajë, me vajzën abuzohej nga 8 djem që prej tetorit 2018

Të tjera detaje janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e Kavajës, ku u përdhunua një vajza 14-vjeçare nga 8 adoleshentë. Sipas dosjes hetimore, me vajzën është abuzuar seksualisht përgjatë dy muajve nga nëntori në dhjetor nga i dashuri i saj dhe 7 djem të tjerë, që e shantazhonin me nj

No Pic available
  • 2019-02-05

Përdhunimi në Kavajë, 14-vjeçarja i dhuroi trupin të dashurit për ditëlindje

Opinioni publik u trondit këtë fundjavë nga bërja publike e një ngjarje të rëndë të ndodhur në Kavajë, plot dy muaj më parë, por që sipas ish-kryeministrit Sali Berisha është mbajtur e fshehtë për dy muaj. Ishte në fakt denoncimi i ish shefit të qeverisë që zbardhi përdhunimin

Politikanët në burg, Marin Mema rrëfen historinë e trishtë në avion për Bruksel
  • 2019-02-04

Politikanët në burg, Marin Mema rrëfen historinë e trishtë në avion për Bruksel

Largimi i shqiptarëve, kryesisht trurit pra të rinjve të arsimuar dhe rritur profesionalisht në vend, është kthyer në një problem madhor  për vendin. Shifrat alarmante të ikjes së shqiptarëve janë komentuar nga gazetari Marin Mema, i cili ka thënë se vetëm duke u burgosur politikan

Thellohet skandali, 13-vjeçarja në shkollën e Kavajës u përdhunua nga
  • 2019-02-03

Thellohet skandali, 13-vjeçarja në shkollën e Kavajës u përdhunua nga

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi ditën e djeshme një skandal që sipas tij mbahet i fshehtë nga policia dhe ka ndodhur në një shkollë të Kavajës, ku një vajzë 13-vjeçare është përdhunuar nga disa të rinj. Sipas denoncimit të bërë publik nga Berisha, e mitura, nxënëse në sh

Rikard Ljarja: Kur Fatos Arapi na jepte ekonomi politike
  • 2019-02-01

Rikard Ljarja: Kur Fatos Arapi na jepte ekonomi politike

Në vitin 1961 ne ishim djem të rinj dhe ishim në vitin e parë të shkollës për aktor A.Moisiu. Ishim nja njëzet vetë apo më shumë, po me kalimin e kohës firuam. Në fund fare mbetëm rreth tetëmbëdhjetë. Shkolla kishte program të ngjeshur. Përveç lëndëve profesionale, bënim edhe

Top Story/ Ja si u ekzekutuan vëllezërit Beqiri në Elbasan
  • 2019-01-31

Top Story/ Ja si u ekzekutuan vëllezërit Beqiri në Elbasan

Në prill 2016 vritet Saimir Beqiri në Elbasan. Biznesmeni u gjet pa jetë në oborrin e një lokali, në fshatin Katund i Ri, në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji. Sipas policisë, viktima ndiqej prej disa ditësh nga atentatorët, derisa u ekzekutua mëngjesin e së hënës pranë karburantit n

30-vjeçarët shqiptarë më të pashkolluarit në Europë
  • 2019-01-25

30-vjeçarët shqiptarë më të pashkolluarit në Europë

Teksa Shqipëria përjetoi një zgjerim të ndjeshëm të studentëve në arsim të lartë gjatë dekadës së kaluar sërish vendi ynë paraqitet me deficite të larta sa i përket numrit të personave me arsim të lartë në raport me vendet e tjera. Krahas kësaj diplomat e universiteteve shqipt