Rezultate te kerkimit per termin: +Doktor +House

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.343Z

Psikologjia gjeniale e Dr. House

Në një spital fiktiv të SHBA-ve në qytetin e Nju Xhersi gjallojnë së bashku një ekip mjekësh të specializuar dhe ai: Gregory House, një supermjek patologjik super fantastik në diagnostikimin e simptomave dhe protagonist i padiskutueshëm i serisë televizive më të shikuar në botë. Aq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.300Z

Morati: “Inter, vazhdo kështu!

Padroni i Interit, Masimo Motati, u ndje shumë i kënaqur me kualifikimin e Interit midis 16 ekipeve më të mira të Europës, me një ndeshje ende për t'u luajtur. "Po, jam i kënaqur, - tha Morati, i intervistuar nga Rai Sport. "Ishte e rëndësishme ta bënim mirë ashtu si dhe lojtarët ia ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.030Z

Ndreu: Trafik prostitutash? Vdisni në xhelozinë tuaj!

Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu ka reaguar sot në profilin personal në facebook në lidhje me akuzat se ai është i përfshirë në trafik droge dhe prostitucion. Ndreu shkruan se në të mirë apo në të keq kemi edhe "miq" që në anonimat apo nën zë ndjehen keq për sukseset e tua, apo që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.118Z

VATRA nderoi me çmimin e "Meritës" disa nga figurat e dalluara të kësaj shoqate

01-05-2013 / Gazeta 55 Për nder të mbylljes me sukses të punës së Kuvendit të Vatrës, në lokalin e bukur Lighthouse Restaurant të Bronx-it, u shtrua një darkë, gjatë së cilës u dhanë çmimet “Award of Merit&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.596Z

Heroi mysliman që turpëron të gjithë fanatikët fetarë

SHBA – Në sulmet e 11 shtatorit, si fillim edhe ai u paragjykua nga fanatikët fetarë, të cilët e konsideruan terrorist, por më vonë e vërteta u kuptua. Ai vdiq si një Jedi i vërtetë, emri i luftëtarëve të së mirës në filmin e famshëm Star Wars”, të cilët ai aq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.699Z

Aldo Bumçin në vend të Mark Markut???

Nga Bledi Mane Tre janë vatrat më të nxehta momentalisht në botë për burime lajmesh dhe dallaveresh korriku. -Sebha është një qytet thellë në jugperëndim të Tripolit në Libi ku rebelët luftojnë kundër ushtarëve të Gadafit, që pinë vetëm çaj të verdhë Lipton, tretur brenda nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.343Z

Ku takohen Rama e Pollo për regjistrimin

ALFRED CAKO Cili është ndryshimi midis një analisti dhe një politikani? Ata ndryshojnë sa ç’ndryshon moralpolitika nga realpolitika! Por kjo, deri në cakun kur me pasojat e saj, realpolitika nuk synon të dëmtojë çështjen kombëtare. Në të kundërt, kjo realpolitikë do të quhej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama