Rezultate te kerkimit per termin: +Don +Zhuani

Meta: total 128 / total_found 128 / time 0.000 / keyword[0] don / docs[0] 5859 / hits[0] 8849 / keyword[1] zhuani / docs[1] 128 / hits[1] 140 /
Lidhja sentimentale e Di Caprios nuk rrezikon
  • 2014-06-01

Lidhja sentimentale e Di Caprios nuk rrezikon

0 Nuk eshte cenuar aspak lidhja mes Lenardo Di Caprios dhe te dashures se tij supermodeles Toni Garrn Me

Diego Milaim Simeone
  • 2014-05-29

Diego Milaim Simeone

Nëse gjeni kohë për të vizituar bukuritë e Mirushës në Malishevë, shfrytëzojeni rastin për të vizituar edhe Milaim Diego Simeonen. Milaimi nga Mirusha e Malishevës është personi që ngjanë shumë me trajnerin e famsh&

Di Caprio i kafshon veshin modeles se martuar
  • 2014-05-21

Di Caprio i kafshon veshin modeles se martuar

0 Don Zhuani i Hollywood-it Leonardo DiCaprio nuk le asnje rast ti ike nga duart kur behet fjale per fem

Fejohet Don Zhuani George Clooney
  • 2014-04-27

Fejohet Don Zhuani George Clooney

0 Ylli i Hollywood-it George Clooney dhe e dashura e tij avokatja britanike Amal Alamuddin kane bere nje

George Clooney i dashuruar me nje avokate
  • 2014-03-20

George Clooney i dashuruar me nje avokate

0 Don Zhuani i Hollywoodit George Clooney mesa duket eshte lodhur nga femrat e famshme dhe ka pare diku

Djali i Ciljetës pëlqen puthjet në buzë
  • 2014-02-20

Djali i Ciljetës pëlqen puthjet në buzë

Është bërë edhe ai shumë i famshëm meqë nëna e tij Ciljeta e nxjerr kudo, këtë të diel e kishte marre me vete edhe tek "E diela shqiptare". Fernando, tashme një nga bebushat më të lezetshëm të showbizz-it p&eu

Kur arti zbuste turmat
  • 2014-02-01

Kur arti zbuste turmat

Kthim në Kohë Kur u formua Teatri Kombëtar. Thirrja e Ministrisë së Shtypit dhe Propagandës për aktorët që duhet ti bashkoheshin grupit të dramës dhe sa ishin pagesat e aktorëve… Ollga Shuraja do ti bashkohej thirrjes së Ministrisë së Shtypit dhe Propagandës e Kulturës Pop