Rezultate te kerkimit per termin: +Donald +Trump

Total: 5345
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.922Z

Njihuni me bashkëshortet e Donald Trump

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka pasur tri gra në jetën e tij dhe pesë fëmije më këto tri martesa.  Tashmë Melanie Trump, bashkëshortja aktuale e presidentit është është bërë Zonjë e Parë. Ivana Trump, ka qenë gruaja e parë e Donald Trump 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.569Z

DONALD TRUMP DHE NEONAZISTËT

Gjatë gjithë fushatës elektorale, organizata të të drejtave të njeriut apo ato që angazhohen për të drejtat e emigrantëve pa leje qëndrimi të rregullt kishin paralajmëruar se fjalimet me gjuhë urrejtjeje të Donald Trumpit mund të çojnë vendin në zgripin e një lufte civile. Tani D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.375Z

Donald Trump dhe neonazistët

Nuk luan ndonjë rol, nëse është apo jo racist presidenti i ardhshëm amerikan, Donald Trump. Ai mban përgjegjësinë për zhvillimet në vend, analizon Ines Pohl nga Uashingtoni. Nga Ines Pohl Gjatë gjithë fushatës elektorale, organizata të të drejtave të njeriut apo ato që angazhohen p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.505Z

Donald Trump-ët e ardhshëm

Politico Do të duhet ndoshta nëj gjeneratë e tërë për të kuptuar ndryshimet që ka sjellë Donald Trump në politikën amerikane. Por në terma afatshkurtër, mund të themi që ai ka sjellë një risi në fushatat zgjedhore. Jo vetëm politikanët mund të kandidojnë për president, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.176Z

FOTOT/ Gjithë femrat e Donald Trump

Ai është një miliarder, kandidat për president por edhe qejfli femrash. Megjithëse përflitet për shumë lidhje, Trump ka qenë i martuar tre herë. Aktualisht prej shumë vitesh ai është i martuar me modelen sllovene Melania Knaus. Trump dhe bukuroshja Melania kanë një diferencë prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.192Z

FOTOT më pikante të Donald Trump

Donald Trump është padyshim kandidati më i diskutuar në këto zgjedhje në Amerikë. Kandidati që po lufton për të fituar nominimin brenda Republikanëve kryeson me 743 delegatë dhe është shumë afër nominimit, por lufta me rivalin Cruz sa vjen e bëhet më e ashpër. Por ajo që bie n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.768Z

DËSHTIMI I DONALD TRUMP

Shfuqizimi i Obamacare”, reformës në shëndetësi të iniciuar e bërë realitet nga presidenti i mëparshëm, Barack Obama, ishte premtim elektoral i Donald Trump. Para çdo tubimi elektoral ai betohej, se do ta eliminonte këtë katastrofë”. Dukej atëherë se edhe republikanët ish

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama