Rezultate te kerkimit per termin: +Donald +Trump

Total: 5345
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.935Z

Armiqtë e brendshëm të Donald Trump

Pasi hyri në Shtëpinë e Bardhë mes shumë polemikash dhe një mbështetje relativisht të ulët, Donald Trump duhet të përballet tanimë me një punë të vështirë. Punë, që sigurisht nuk do ta bëjë vetëm, por në fund të fundit do të jetë fytyra e tij para. Shëndetësia. Trump

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.034Z

FBI shfajëzon Clinton, tërbohet Donald Trump

Zyra federale e hetimeve apo FBI nuk gjeti prova veprimesh kriminale në e-mailet e reja të Hillary Clinton. Në një letër dërguar anëtarëve të Kongresit, drejtori i FBI-së James Comey tha se agjencia kishte përfunduar rishikimin e emaileve të reja dhe nuk kishte gjetur asgjë që të n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.542Z

Donald Tusk sulmon Donald Trump

p styletext-align justifyPresidenti i Keshillit Europian Donald Tusk ka paralajmeruar se deklaratat shqetesuese te presidentit amerikan Donald Trump jane mes sfidave me te cilat perballet BE-ja Ai tha se ndryshimet ne Uashington jane pjese e kercenimeve te jashtme per unionin ku perfshihen edhe Kin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.357Z

Perse fitoi Donald Trump

var fbShare url httpvizionplusalperse-fitoi-donald-trumpsize smallbrbrPas fitores se Donald Trump ne zgjedhjet presidenciale amerikane pyetja qe ngrihet eshte nese ai do te realizoje premtimet elektorale disa prej te cilave nuk jane pritur mire vecanerisht nga votuesit e Clinton Megjithate mediat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.368Z

Donald Trump: Musolini? Tingellon bukur

"Më mirë të jetosh një ditë si luan, sesa njëqind ditë si dele". Ka qenë kjo frazë e Musolinit që Donald Trump, kandidati republikan kontrovers në garën presidenciale në SHBA, ka ritwituar nga llogaria «ilduce2016» në twiter e cila paraqet një Musolini me flokët bjond të Trump

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.599Z

Donald Trump përballë kritikave

Donald Trump nxiti një stuhi të re kritikash me thirrjet e tij për të dënuar gratë që abortojnë, në se procedura është e ndaluar në Shtetet e Bashkuara. Disa orë më vonë ai e ndryshoi qëndrimin, duke publikuar një dekratatë ku thuhet se një ndalim i tillë do të kriminalizonte a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.197Z

Donald Trump sulm gjermanëve

Donald Trump kundër Gjermanisë? Jo vetëm fuqia ekonomike gjermane e bezdis presidentin amerikan. Edhe në konsultimet e G7 nuk gjendet dot një linjë e përbashkët me amerikanët. “Shumë, shumë i keq” është sufiçiti tregtar i Gjermanisë, duket se ka thënë presidenti amerikan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama