Rezultate te kerkimit per termin: +Donald +Trump

Total: 5345
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.357Z

Perse fitoi Donald Trump

var fbShare url httpvizionplusalperse-fitoi-donald-trumpsize smallbrbrPas fitores se Donald Trump ne zgjedhjet presidenciale amerikane pyetja qe ngrihet eshte nese ai do te realizoje premtimet elektorale disa prej te cilave nuk jane pritur mire vecanerisht nga votuesit e Clinton Megjithate mediat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.368Z

Donald Trump: Musolini? Tingellon bukur

"Më mirë të jetosh një ditë si luan, sesa njëqind ditë si dele". Ka qenë kjo frazë e Musolinit që Donald Trump, kandidati republikan kontrovers në garën presidenciale në SHBA, ka ritwituar nga llogaria «ilduce2016» në twiter e cila paraqet një Musolini me flokët bjond të Trump

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.599Z

Donald Trump përballë kritikave

Donald Trump nxiti një stuhi të re kritikash me thirrjet e tij për të dënuar gratë që abortojnë, në se procedura është e ndaluar në Shtetet e Bashkuara. Disa orë më vonë ai e ndryshoi qëndrimin, duke publikuar një dekratatë ku thuhet se një ndalim i tillë do të kriminalizonte a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.197Z

Donald Trump sulm gjermanëve

Donald Trump kundër Gjermanisë? Jo vetëm fuqia ekonomike gjermane e bezdis presidentin amerikan. Edhe në konsultimet e G7 nuk gjendet dot një linjë e përbashkët me amerikanët. “Shumë, shumë i keq” është sufiçiti tregtar i Gjermanisë, duket se ka thënë presidenti amerikan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.540Z

FOTOT/ Zbulohet vëllai afrikan i Donald Trump

Donald Trmp është në qendër të vemendjes dhe nuk ka si të ndodhë ndryshe. Një ndër karakteristikat e tij janë padyshim flokët. Nisur nga kjo atij i kanë gjetur “binjakun” afrikan. Bëhet fjalë për një mashkull me flokë identike. Por në fakt nuk është e gjitha si du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.401Z

Mesazhi i Donald Trump

Nga Joseph S. Nye, Jr. Avantazhi i Donald Trump në garën për nominimin nga Partia Republikane si kandidat për president në nëntor ka shkaktuar lemerisje. Estabilishmenti republikan ka frikë se ai nuk do të jetë në gjendje të mposhtë Hillary Clinton, e cila ka gjasa do të jetë kandid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.591Z

FOTOT/ Jeta e të jashtëzakonshmit Donald Trump!

Donald Trump është padyshim njeriu i thyerjes së rekordeve dhe tabuve. Ai u shfaq si një kandidat surprizë dhe për habinë e të gjithëve fitoi nominimin. Por ai mund të thyejë edhe një tjetër rekord nëse zgjidhet president. Pak ditë më parë ai mbushi 70 vjeç, dhe nëse zgjidhet d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama