Rezultate te kerkimit per termin: +Donald +Trump

Total: 5345
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.176Z

FOTOT/ Gjithë femrat e Donald Trump

Ai është një miliarder, kandidat për president por edhe qejfli femrash. Megjithëse përflitet për shumë lidhje, Trump ka qenë i martuar tre herë. Aktualisht prej shumë vitesh ai është i martuar me modelen sllovene Melania Knaus. Trump dhe bukuroshja Melania kanë një diferencë prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.192Z

FOTOT më pikante të Donald Trump

Donald Trump është padyshim kandidati më i diskutuar në këto zgjedhje në Amerikë. Kandidati që po lufton për të fituar nominimin brenda Republikanëve kryeson me 743 delegatë dhe është shumë afër nominimit, por lufta me rivalin Cruz sa vjen e bëhet më e ashpër. Por ajo që bie n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.768Z

DËSHTIMI I DONALD TRUMP

Shfuqizimi i Obamacare”, reformës në shëndetësi të iniciuar e bërë realitet nga presidenti i mëparshëm, Barack Obama, ishte premtim elektoral i Donald Trump. Para çdo tubimi elektoral ai betohej, se do ta eliminonte këtë katastrofë”. Dukej atëherë se edhe republikanët ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.757Z

FOTOT/ Gratë e Donald Trump bëhen bashkë

Donald Trump do të inaugurohet sot si presidenti i 45-të amerikan. Melania Trump, gruaja e tij, do të bëhet Zonja e Parë. Por në ceremoninë e Trump do jenë edhe ish-gratë e tij. Ivana Trump është parë në Uashington e veshur me një peliçe blu. Ajo së bashku me ish-gruan e dytë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.341Z

Donald Trump kunder emigranteve

0 brbr SSSAbrASS brbrNese do te behej president i Shteteve te Bashkuara Donald Trump do te kthente mbrapsht te gjithe refugjatet siriane Miliarderi kandidati republikan per garen presidenciale e tha kete ne nje miting ne New Hampshire Kam degjuar se ata duan te marrin 200000 siriane Ata mund te jen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.729Z

FOTOT/ Brenda Zyrës Ovale të Donald Trump

Rrjeti nuk pushon së krijuar fotomontazhe rreth Donald Trump. Pasi ridekoruan Shtëpinë e Bardhë me ar dhe e kthyen në stilin Trump, të njëjtën gjë kanë bërë edhe me Zyrën Ovale, ku qendron presidenti. Shihni fotomontazhin më poshtë:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.271Z

Donald Trump Junior kundër emigratëve

Djali i madh i kandidadit republikan për president Donald trump ka shkaktuar një zhurmë të madhe në rrjetet sociale pasi ka krahasuar refugjatët sirianë me karamelet shumëngjyrëshe me shije frutash skitëlls. Në përpjekje për tu sugjeruar amerikanëve të mos pranojnë asnjë refugjat, D

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama