Rezultate te kerkimit per termin: +Donald +Trump

Total: 5345
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.341Z

Donald Trump kunder emigranteve

0 brbr SSSAbrASS brbrNese do te behej president i Shteteve te Bashkuara Donald Trump do te kthente mbrapsht te gjithe refugjatet siriane Miliarderi kandidati republikan per garen presidenciale e tha kete ne nje miting ne New Hampshire Kam degjuar se ata duan te marrin 200000 siriane Ata mund te jen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.729Z

FOTOT/ Brenda Zyrës Ovale të Donald Trump

Rrjeti nuk pushon së krijuar fotomontazhe rreth Donald Trump. Pasi ridekoruan Shtëpinë e Bardhë me ar dhe e kthyen në stilin Trump, të njëjtën gjë kanë bërë edhe me Zyrën Ovale, ku qendron presidenti. Shihni fotomontazhin më poshtë:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.271Z

Donald Trump Junior kundër emigratëve

Djali i madh i kandidadit republikan për president Donald trump ka shkaktuar një zhurmë të madhe në rrjetet sociale pasi ka krahasuar refugjatët sirianë me karamelet shumëngjyrëshe me shije frutash skitëlls. Në përpjekje për tu sugjeruar amerikanëve të mos pranojnë asnjë refugjat, D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.935Z

Armiqtë e brendshëm të Donald Trump

Pasi hyri në Shtëpinë e Bardhë mes shumë polemikash dhe një mbështetje relativisht të ulët, Donald Trump duhet të përballet tanimë me një punë të vështirë. Punë, që sigurisht nuk do ta bëjë vetëm, por në fund të fundit do të jetë fytyra e tij para. Shëndetësia. Trump

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.034Z

FBI shfajëzon Clinton, tërbohet Donald Trump

Zyra federale e hetimeve apo FBI nuk gjeti prova veprimesh kriminale në e-mailet e reja të Hillary Clinton. Në një letër dërguar anëtarëve të Kongresit, drejtori i FBI-së James Comey tha se agjencia kishte përfunduar rishikimin e emaileve të reja dhe nuk kishte gjetur asgjë që të n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.542Z

Donald Tusk sulmon Donald Trump

p styletext-align justifyPresidenti i Keshillit Europian Donald Tusk ka paralajmeruar se deklaratat shqetesuese te presidentit amerikan Donald Trump jane mes sfidave me te cilat perballet BE-ja Ai tha se ndryshimet ne Uashington jane pjese e kercenimeve te jashtme per unionin ku perfshihen edhe Kin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.357Z

Perse fitoi Donald Trump

var fbShare url httpvizionplusalperse-fitoi-donald-trumpsize smallbrbrPas fitores se Donald Trump ne zgjedhjet presidenciale amerikane pyetja qe ngrihet eshte nese ai do te realizoje premtimet elektorale disa prej te cilave nuk jane pritur mire vecanerisht nga votuesit e Clinton Megjithate mediat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama