Rezultate te kerkimit per termin: +Donaldit

Meta: total 39 / total_found 39 / time 0.000 / keyword[0] donaldit / docs[0] 39 / hits[0] 51 /
Planet A, B dhe C të republikanëve kundër Donaldit
  • 2016-04-12

Planet A, B dhe C të republikanëve kundër Donaldit

Nga Eduard Zaloshnja Figurat kryesore të partisë Republikane në SHBA nuk duan që Donald Trump të jetë kandidati republikan për Shtëpinë e Bardhë. Kjo, për dy arsye e para sepse nuk pëlqejnë që Donaldi të jetë lideri i partisë së tyre, dhe e dyta, sepse sondazhet tregojn

Babai i pilotit Nuk arrita dot ta martoja Donaldi e kishte enderr pilotimin
  • 2016-04-09

Babai i pilotit Nuk arrita dot ta martoja Donaldi e kishte enderr pilotimin

Vesel Hoxha babai i pilotit te rene ne detyre gjate nje stervitjeje rutine ushtarake nuk arriti dot te gezonte dasmen e te birit Mes dhimbje e lotesh ai pret e percjell te aferm e miq qe e ngushellojnebr br Ai ka mbaruar edhe vete Akademine Ushtarake dhe si oficer ne detyre e konsideronte te birin

No Pic available
  • 2016-04-09

Piloti e uli vetë helikopterin në ujë, shpëtoi një jetë

Nga Grizha, Nikoleta Kovaçi Liqeni i Shkodrës dje i ngjante një varri! Një bosh i madh të përpinte në gjithçka që vërtitej në atë zonë, ndërsa dukej se s`kishte mbetur asgjë mbi tokë e as mbi ujë! Një skaf, si harrim, qëndronte afër vendit të vdekjes së dy pilotëve-krenari t

Pengu i babait të pilotit Hoxha: Nuk e martova dot Donaldin, më 7 gusht kishim dasmën
  • 2016-04-09

Pengu i babait të pilotit Hoxha: Nuk e martova dot Donaldin, më 7 gusht kishim dasmën

Vesel Hoxha, babai i pilotit të rënë në detyrë gjatë një stërvitjeje rutinë ushtarake, nuk arriti dot të gëzonte dasmën e të birit. Mes dhimbje e lotësh, ai pret e përcjell të afërm e miq që e ngushëllojnë. Ai ka mbaruar edhe vetë Akademinë Ushtarake dhe si oficer në detyr

No Pic available
  • 2016-04-08

Dasma e munguar e Donaldit dhe raportimi problematik i medias

Nga Ilva Tare Të hënën e 4 Prillit Donaldi dhe buzëqeshja e tij ishin të dallueshëm në ceremoninë e organizuar për 7 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në Nato. Në celularin e tij kishte shënuar numrin e kontaktit të një kameramani të cilit i kishte kërkuar ti filmonte dasmë

Helikopteri i FA bie në liqen, dy të vdekur
  • 2016-04-07

Helikopteri i FA bie në liqen, dy të vdekur

Aksidenti – Rrëzimi i helikopterit të ushtrisë ndodhi dje në drekë gjatë një fluturimi stërvitor në zonën e Shkodrës, duke shkaktuar vdekjen e dy pilotëve dhe plagosjen e një ushtaraku Deklaratat Tonin Marinaj – Kryetari i Bashkisë së Malësisë së Madhe u shpreh s

No Pic available
  • 2016-04-07

Fluturimi i fundit i Donaldit me Ora News, Kapiten Delia la pas 3 vajza

Ora News ka fluturuar me togerin Donald Hoxha më 4 prill, kur helikopteri i Forcave Ajrore u ekzpozua në sheshin “Nënë Tereza” bashkë me armatimet e tjera të reja të ushtrisë shqiptare me rastin e 7 vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Donald Hoxha ishte një ng