Rezultate te kerkimit per termin: +Donaldit

Meta: total 39 / total_found 39 / time 0.000 / keyword[0] donaldit / docs[0] 39 / hits[0] 51 /
Basha: Tronditës rrëzimi i helikopterit, ditë e vështirë për uniformat
  • 2016-04-06

Basha: Tronditës rrëzimi i helikopterit, ditë e vështirë për uniformat

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me rrëzimin e helikopterit të FA në liqenin e Shkodrës. Basha shprehet tronditës për lajmin, ndërsa thekson se kjo është një ditë e vështirë për burrat dhe gratë në uniformë. Nëpërmjet një postimi në FB, kreu i demokratëve i shpreh

Ngushëllimi prekës i ministres Kodheli për ushtarakët e vdekur
  • 2016-04-06

Ngushëllimi prekës i ministres Kodheli për ushtarakët e vdekur

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli i ka kujtuar me disa fjalë prekëse ushtarakët që ndërruan jetë sot, pasi helikopteri që po pilotonin në kuadër të një stërvitjeje, përfundoi në liqenin e Shkodrës, duke iu marrë jetën dy prej tyre dhe duke plagosur një të tretë. Shkruan Kodheli

Rrëzimi i helikopterit, Basha ngushëllon familjet: Ditë e vështirë për uniformat
  • 2016-04-06

Rrëzimi i helikopterit, Basha ngushëllon familjet: Ditë e vështirë për uniformat

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dërguar mesazh ngushëllimi familjeve të pilotëve që humbën jetën sot në Malësinë e Madhe. Tronditës pa masë lajmi i aksidentit tragjik të helikopterit të Forcave te Armatosura ku humbën jetën kapiteni Florian Deliaj, togeri Donald Hoxh

Nishani:Ngushëllim për familjarëve të viktimave, shërim të shpejt ushtarit të lënduar
  • 2016-04-06

Nishani:Ngushëllim për familjarëve të viktimave, shërim të shpejt ushtarit të lënduar

Presidenti Nishani për viktimat e helikopterit ushtarak të rënë aksidentalisht Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, njëkohësisht Komandant i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura shpreh dhimbjen e thellë për dy viktimat e shkaktuara nga rënia aksidentale e helikopterit ushtarak

No Pic available
  • 2015-12-30

A do të ndahen Rama dhe Meta prej reformës në drejtësi? Detajet e një darke konfidenciale të Donald Lu me gazetarët rrëfyer nga Adrian Thano

Kryeredaktori i gazetës Dita Adriano Thano në një shkrim të botuar sonte ka hedhur disa dyshime të forta për synimin e vërtetë të reformës në drejtësi. Duke rrëfyer për një darkë me ambasadorin amerikan Donald Lu, Thano shkruan se gjatë bashkëbisedimit me gazetarët, diplomati amer

Ardian Thano rrëfen një letër dhe një darkë sekrete me Donald Lu dhe ngre dyshime se ai po bën lojën e Berishës, të përçajë Ramën me Metën
  • 2015-12-30

Ardian Thano rrëfen një letër dhe një darkë sekrete me Donald Lu dhe ngre dyshime se ai po bën lojën e Berishës, të përçajë Ramën me Metën

Drejtuesi i gazetës Dita, e cila prej disa ditësh shpreh dyshime për nismën e ambasadorit amerikan për reformën në drejtësi, Adrian Thano, ka bërë një shkrim të gjatë për këtë temë. Ai fillimisht flet për një letër sekrete që Geri Kokalari i ka dërguar ambasadorit amerikan,

Era Istrefi po sjell një tjetër hit
  • 2014-11-22

Era Istrefi po sjell një tjetër hit

Bukuroshja me një stil të veçantë dhe ndryshe nga motrat e saj, Era Istrefi, po bëhet gati për lançimin e këngës së saj më të re. Mos u çudisni nëse sërisht do të dëgjoni muzikë ndryshe dhe videoklip q&e