Rezultate te kerkimit per termin: +Donaldit

Meta: total 39 / total_found 39 / time 0.000 / keyword[0] donaldit / docs[0] 39 / hits[0] 51 /
Zhaku dhe Donaldi lënë shtëpinë e Big Brother
  • 2014-04-12

Zhaku dhe Donaldi lënë shtëpinë e Big Brother

Një spektakël i mbushur plot surpriza, mbrëmja e djeshme në ekranin e Top Channel. Zhaku takohet me të fejuarën, ndërsa Enkeledi me të atin… Donaldi lë shtëpinë me dëshirë Spektakli i mbrëmshëm i Big Brother ka qenë i mbushur me shumë të papritura. Banori që u eliminua m

Donaldi, Jonës: “Nuk do të merrja një nuse si puna jote”
  • 2014-04-06

Donaldi, Jonës: “Nuk do të merrja një nuse si puna jote”

 Në ambientin afër pishinës ndodhet Enkelejdi e Arditi të cilët janë shtrirë duke marrë rreze dielli, ndërsa të ulur afër tyre ndodhen Mikela e Zhaku. Ata diskutojnë me njëri-tjetrin duke folur për tema të ndryshme, q&eu

No Pic available
  • 2012-08-03

Volejbollisti shqiptar, kapiteni i SHBA në Londër

LONDER - A e dini që kapiteni i ekipit amerikan të vollejbollit Amerikan në Lojrat Olimpike është shqiptar? Ai quhet Donald Suxho dhe ka lindur në Korçë në 1976. Ai nisi të luante me skuadrën shqiptare të të rinjve dhe më pas p&

No Pic available
  • 2012-03-22

Punë papunësie

ELISA SPIROPALI Kur ndodhin vrasje, vendin e vrasjes në televizion mund ta shikosh vetëm nëse vrasja ka ndodhur brenda Unazës së Tiranës. Përndryshe, nëse vrasja ka ndodhur diku tjetër, për shembull në ndonjë fshat jashtë kësaj unaze, në vend të vendit të vrasjes, në më të shumt

No Pic available
  • 2010-12-18

Ekzekutohet ne Tirane me silenciator ish-gardisti Policia Vrasja me pagese eshte porositur nga Anglia

/ / Donald Halit Dedja 45 vjec u gjet permbys dhe i pergjakur nga kalimtaret e rastit ne nje rrugice prane ish-Uzines Enver te cilet lajmeruan policine ne sallen operative. Drejtuesit e policise fillimisht u alarmuan duke dyshuar se viktima ishte efektiv i rendit pasi

No Pic available
  • 2009-11-16

Arrestohen katër shpërndarës droge, dyshime edhe për vjedhje

Katër shpërndarës droge gjanë arrestuar dje nga antidroga e kryeqytetit, ndërkohë që atyre u është sekuestruar edhe një sasi e konsiderueshme lënde narkotike, të cilën e kishin destinuar për shitje tek adoleshentët. Policia tha se arrestimi i tyre u bë nga disa aksione të antidrogë

No Pic available
  • 2009-07-15

Vodhi shtëpinë e xhaxhait, arrestohet nipi 20-vjeçar

Vjedh në bashkëpunim me një shok, banesën e xhaxhait, prangoset 20-vjeçari nga Marinza e Fierit. Burime zyrtare të Policisë së Fierit bëjnë të ditur se është arrestuar Donald Prifti, lindur e banues në fshatin Marinëz të Komunës Kuman në Rrethin e Fierit, pasi në bashkëpunim me s