Rezultate te kerkimit per termin: +Donaldit

Meta: total 39 / total_found 39 / time 0.000 / keyword[0] donaldit / docs[0] 39 / hits[0] 51 /
I riu qe takoi Berishen si Xho hidrauliku
  • 2009-04-23

I riu qe takoi Berishen si Xho hidrauliku

Ashtu si Xho hidrauliku ne zgjedhjet presidenciale amerikane, i kane mjaftuar pak sekonda dialog me kryeministrin e vendit, qe Donaldi  te njihet jo vetem si kavajas, por edhe nga nje pjese e madhe e shqiptareve. Djaloshi 16 vjecar, i cili studion ne vitin e 2-te ne shkollen e mesme

Policia: Donaldi 12-vjeçar vari veten
  • 2008-12-07

Policia: Donaldi 12-vjeçar vari veten

14/04/2005  Familjarët mohojnë, sipas tyre vdekja ishte aksidentale LUSHNJE – Një fëmijë 12-vjeçar është vetëvarur në oborrin e shtëpisë së tij. Mbrëmjen e së martës, rreth orës 20.30, sipas njoftimit zyrtar të Drejtorisë së Policisë Qarku Fier, Donald Çela, lindur

No Pic available
  • 2008-06-08

Ivanka Trump, në gjurmët e të atit

Është e bukur, ambicioze dhe një biznesmene e zonja Ivanka Trump, vajza 26-vjeçare e manjatit amerikan Donald Trump. Për më tepër, është e re, inteligjente dhe ka arritur të diplomohet shkëlqyeshëm në Universitetin e Pensilvanisë. Për revistën e famshme ekonomike "Forbes", Laureta Iv

No Pic available
  • 2008-02-01

Vëllai i Danielit, do të vazhdojë të kërkojë për hekur...

SHËNIM I REDAKTORIT: Materiali i mëposhtëm është përgatitur nga korrespondentja e "Shekullit" në Shkodër, Anila Dushi, pas apelit për ndihmë në redaksi të familjes Marashi. Kjo familje humbi disa ditë më parë, djalin e vet 13-vjeçar Danielin, i cili u vra nga një predhë,