Rezultate te kerkimit per termin: +Dora

Total: 7881
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.920Z

Injorohet plani i paqes, Anan tërhiqet nga Siria

I dërguari special i OKB-së dhe Ligës Arabe për Sirinë, Kofi Anan, u tërhoq nga detyra pasi plani i tij i paqes u injorua. Në një deklaratë për mediat, Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, Ban Ki Mun, tha se Anan e kishte informuar mbi qëllimin e tij për të mos rinovuar mandatin e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.872Z

Parku i Shebenikut, Bashkia e Prrenjasit organizon guidat një ditore

Adhuruesit e natyrës kanë vizituar parkun e Shebenikut, një zonë e thellë malore ku natyra ka mbetur e paprekur nga dora e njeriut. Pjesë e guidës u bë dhe kryetarja e Bashkisë së Prrenjasit, Miranda Rira, e cila pranon problemin e infrastrukturës që krijon vështirësi për turistët. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.257Z

I grabit celularin dhe e ngacmon seksualisht; në pranga 31-vjeçari

I grabiti me dhunë celularin një 18-vjeçareje dhe më pas e ka ngacmuar seksualisht, policia arreston autorin. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Fierit, ku Bujar Muçaj, 31 vjeç, banues në lagjen Sheq i Madh, Fier,  e ka parë 18-vjeçaren M.Gj, duke ecur në rrugë e vetme. Ai i është afruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.339Z

Dy persona hyjne ne nje banese ne Durres vjedhin dhe trembin vajzen e shtepise

Durres 20 korrik 2016 NOAal- Nje vajze e re ka mbetur e tronditur ku gjate kohes qe ndodhej ne banesen e saj ne Durres dy persona kane hyre per te vjedhurbr br Ngjarja ka ndodhur mbremjen e djeshme ne lagjen Nr13 Durres ku 34- vjecari Oltion Beshiri nga Elbasani ka vjedhur banesen e 48- vjecarit L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.431Z

Jonida Maliqi thotë shumë vetëm me një fotografi

Transmetuar më 31.08.2016 - 12:04 Ajo është një prej këngëtareve më të vlerësuara në vendin tonë, ndërsa prej vitesh e cilësuar si ikonë mode. Por ndërsa nga momentet e saj, Jonida Maliqi publikon fotografi tÃ�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.171Z

Ipeshkvia e Kosovës prezanton sot Mesazhin e Paqes të Papa Françesku

Në rezidencën e Ipeshkvisë së Kosovës, pranë Katedrales "Nëna Terezë" në Prishtinë, do të prezantohet sot Mesazhi i Paqes i Papa Françesku për vitin 2015, tema e të cilit ishte "Jo më skllevër, por vëllezër". Me këtë rast ligjërues do të jenë Vedat Sahiti, këshillëtar i lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.108Z

Veliaj: Me votën e 21 qershorit jepini Tiranës investimet e munguara

Kandidati i koalicionit të majtë për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj, ftoi banorët e njësisë nr. 4 në kryeqytet që në 21 Qershor përmes votës t’i kthejnë Tiranës investimet e munguara. Sipas tij dora e fundit që i është dhënë kryeqytetit ka qenë në kohën kur Kryeminist

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama