Rezultate te kerkimit per termin: +Dorines

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.914Z

lsquoX Factor Dorina Leka mbyll garen largohet nga televotimi

ROME- Dorina Leka vajza shqiptare mbylli mbreme konkurimin ne reality show italian X Factor i cili promovon te rinjte ne fushen e kenges.Mbreme ishte nata e shtate e spektaklit dhe me televotim vajza shqiptare u detyrua te lere garen. Me zerin grinten dhe origjinalitetin e saj Dorina arriti te ben

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.360Z

Ngatërrohen kufomat, trupi i Dorina Stafës, në Elbasan

Dorina Stafa Nje ngaterrese gjate verifikimit te arkemorteve ka bere qe ai me trupin e pajete te Dorina Stafes nga Kruja te perfundoje ne Elbasan. Ne vend te saj, ne familjen Stafa ka mberritur arkemorti me trupin e viktimes Eriola Xhoi nga Elbasani. Familjare te Dorines kane thene se u ka ardhur nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.252Z

DWTS 6 shpallen finalistet e pare

brbrMbremja e tete e teatrit te kercimit ne Vizion Plus ka zbuluar emrat e dy finalisteve te pare te ketij edicioni Dorina Mema eshte e para qe siguron vendin e saj ne naten e madhe te Dancing with the stars 6 Ajo ka performuar e veshur ne te bardha si kukulla me kurdisje qe ka adhuruar ne femijeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.371Z

Dorina Leka shqiptarjavleresohet maksimalishtnga juria e lsquoX Faktorrsquo

ROME- Te marten e 1 shtatorit ka dhene provimin e pare ne reality shown ldquoX Factorrdquo. Provim qe eshte dhene drejtperdrejt ne kanalin italian Rai2. Dorina Leka vajza shqiptare e bija e kantautorit te mirenjohur Gjergj Leka perveccedil interpretimit te mrekullueshem te kenges ldquoSono innamorat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.740Z

Dorina Leka shqiptarjavleresohet maksimalishtnga juria e lsquoX Faktor

ROME- Te marten e 1 shtatorit ka dhene provimin e pare ne reality shown X Factor. Provim qe eshte dhene drejtperdrejt ne kanalin italian Rai2. Dorina Leka vajza shqiptare e bija e kantautorit te mirenjohur Gjergj Leka pervec interpretimit te mrekullueshem te kenges Sono innamorato di te te Luigi Ten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.755Z

X- Factor ne Itali Dorina Leka kalon naten e pare

ROME- Dorina Leka ka kaluar me sukses naten e pare te edicionit te katert te shfaqjes muzikore X- Factor qe u transmetua mbreme ne Rai 2. X- Factor eshte nje spektakel teper i njohur ne te gjithe boten ku zbulohen talentet e reja ne muzike.Vajza shqiptare e cila u perzgjodh nga nje seleksionim prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.586Z

Dorina Garuci, talenti muzikor i vajzes etheiste

Mbase eshte nje vajze e vogel, pak vite mbi supe por shume art ne shpirt. Nuk ka si te ndodhe ndryshe nese jemi duke folur per Dorina Garucin. Disa ore para 17 vjetorit te saj, kengetarja shkodrane ndodhet Tirane. I duhet te mendoje per klipin e saj te pare dhe sigurisht ne perfitim e si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama