Rezultate te kerkimit per termin: +Drafti

Meta: total 1000 / total_found 7526 / time 0.004 / keyword[0] drafti / docs[0] 7526 / hits[0] 11124 /
Ngjela amerikan ndaj Metës e Berishës: This is the End-ky është fundi!
  • 2016-02-29

Ngjela amerikan ndaj Metës e Berishës: This is the End-ky është fundi!

Nga Spartak Ngjela Çfarë? Pse janë tensionuar kaqe shumë të korruptuarit, tani që erdhi drafti i Reformës në Drejtësi nga Venecia? Në fakt, janë të trembur. Është për të qeshur se, po duan të bëjnë revolucion për të ruajtur pasurinë e grabitur. Këta hajdutë të mëdhenj t

LSI, Vasili: Të nisë menjëherë puna për reformën në drejtësi
  • 2016-02-29

LSI, Vasili: Të nisë menjëherë puna për reformën në drejtësi

Kryetari i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vaisli në një deklaratë për mediat ditën e sotme u bëri thirrje forcave politike në Shqipëri që tashmë pasi opinioni i Komisionit të Venecias për reformën në drejtësi mbërriti, të arrijnë konsensusin dhe t

Drejtësia, PS: Venecia nuk merret me Byronë. PD: Drafti i shumicës u rrëzua
  • 2016-02-29

Drejtësia, PS: Venecia nuk merret me Byronë. PD: Drafti i shumicës u rrëzua

Partia Socialiste dhe Partia Demokratike janë përplasur sot për komentin e draftit përfundimtar të Komisioni të Venecias pë reformën në drejtësi. Deputeti i Partisë Socialiste dhe njëkohësisht kreu i Komisionit të Posaçëm për reformën në drejtësi, Fatmir Xhafaj tha sot se Byroja

Rama skandalizon ndërkombëtarët
  • 2016-02-29

Rama skandalizon ndërkombëtarët

Kryeministrit i ka përfunduar hapësira e spekulimit me ndërkombëtarët. Partnerët politikë të Ramës në Internacionalen Socialiste shprehen të zhgënjyer pas vendimit të tij për bllokimin e ligjit të dekriminalizimit dhe për riaktivizimin e elementëve të inkriminuar në fushatë

Halimi:Venecia provoi shqetësimet e opozitës për kapjen politike të Drejtësisë
  • 2016-02-29

Halimi:Venecia provoi shqetësimet e opozitës për kapjen politike të Drejtësisë

Reforma në Drejtësi/Ambasadori i SHBA-ve, Donald Lu i dorëzon PD-së draftin e komisionit të Venecias Partia Demokratike ka deklaruar se është e inkurajuar nga pranimi që Komisioni i Venecias i bën shqetësimeve që opozita ka ngritur që në fillim për kapjen politike të sistemit

Drafti final Venecia zbardh rekomandimet per reformen ne drejtesi
  • 2016-02-28

Drafti final Venecia zbardh rekomandimet per reformen ne drejtesi

Transmetuar me 27022016 - 1614 Komisioni Venecias ka gati opinionin final per draftet e derguara nga Tirana per reformen ne drejtesi Dokumenti perbehet prej 20 faqesh ku ekspertet e Venecias kane renditur opinionet perfundimtare Qe n

No Pic available
  • 2016-02-28

Reforma në drejtësi, Venecia: Llalla qëndron; Drafti i mirë, por ka defekte serioze

Komisioni i Venecias e ka gati opinionin final për draftet e dërguara nga Tirana për reformën në drejtësi. Top-Channel ka siguruar dokumentin prej 20 faqesh, nga ku ekspertët e Venecias kanë renditur konkluzionet përfundimtare. Debateve të forta politike, se cili do të jetë fati i mëtej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama