Rezultate te kerkimit per termin: +Drafti

Meta: total 1000 / total_found 7526 / time 0.003 / keyword[0] drafti / docs[0] 7526 / hits[0] 11124 /
No Pic available
  • 2016-02-18

Emrat e kundërshtarëve të Bashës në PD

Senatorët e PD-së vijojnë kontestimet ndaj linjës që kryedemokrati Lulzim Basha po ndjek për sa i përket reformës në sistemin e drejtësisë, duke e akuzuar se po bën lojën e Edi Ramës. Menjëherë pas largimit të mediave, mbledhja e grupit parlamentar të PD-së ka vijuar diskutimet me

Imami, Selami e Topalli, kritika Bashës për qëndrimet ndaj Ramës. Iu përgjigjet Berisha: Ai është dinak, mund të na çojë në zgjedhje të parakohshme
  • 2016-02-18

Imami, Selami e Topalli, kritika Bashës për qëndrimet ndaj Ramës. Iu përgjigjet Berisha: Ai është dinak, mund të na çojë në zgjedhje të parakohshme

Senatorët e PD-së vijojnë kontestimet ndaj linjës që kryedemokrati Lulzim Basha po ndjek për sa i përket reformës në sistemin e drejtësisë, duke e akuzuar se po bën lojën e Edi Ramës. Menjëherë pas largimit të mediave, mbledhja e grupit parlamentar të PD-së ka vijuar diskutimet

Qendrimet ndaj Edi Rames kritika Bashes nga Topalli Selami dhe Imami
  • 2016-02-18

Qendrimet ndaj Edi Rames kritika Bashes nga Topalli Selami dhe Imami

Transmetuar me 18022016 - 1112 Grupi i PD-se Patozi Imami Patozi Selami e Topalli kritika Bashes per qendrimet mbi reformen Po bejme lojen e Ramesbr br Kritika ndaj liderit demokrat ne mbledhjen e Grupit Parlamentar te PD per menyr

Basha në Top Story: Rama ta harrojë se mund ta kalojë reformën në drejtësi pa PD
  • 2016-02-16

Basha në Top Story: Rama ta harrojë se mund ta kalojë reformën në drejtësi pa PD

Kreu i opozitës, Lulzim Basha i ftuar në emisionin Top Story, në Top Channel deklaroi se takimi 35 minutësh që Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry zhvilloi me të është shenjë e besimit dhe vlerësimit që ai ka për opozitën si promotore e vetme e reformës më të rëndësishme të r

Rama për Blushin: Lodrat ia rezervoj Zahos
  • 2016-02-16

Rama për Blushin: Lodrat ia rezervoj Zahos

"...Nuk kam asnjë dëshirë të hyj në një diskutim të tillë. Merrem me parimin... Nuk merrem normalisht sepse unë i kam duart të dyja të zëna me punë... Nuk besoj që të mirën e PS-së e duan ata që e shajnë PS-në...Kjo është farsë e gjitha dhe nuk ka lidhje me mua..." Fillimisht

Sokol Balla e bombardon me pytje për Berishën, Lulzim Bashën
  • 2016-02-16

Sokol Balla e bombardon me pytje për Berishën, Lulzim Bashën

Kur kanë kaluar diçka më shumë se 24 orë nga vizita e rëndësishme e Sekretarit të Shtetit John Kerry në Tiranë, i cili për herë të parë pati një axhendë konkrete për politikën e brendshme në Shqipëri dhe këtë e shfaqi edhe në takimet me krerët kryesorë të politikës në ve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama