Rezultate te kerkimit per termin: +Drafti

Total: 7551
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.447Z

Drafti "Antimafia", në Kuvend të enjten

Projektligji për goditjen dhe parandalimin e krimit të organizuar, i quajtur si ligji "Antimafia" do të shqyrtohet në Parlament të enjten e ardhshme në seancën e orës 17.00. Sipas kalendarit të punimeve që u miratua dje në mbrëmje, drafti që ka kaluar në Komisionin e Ligjeve, por ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.312Z

Drafti Antimafia, ne Kuvend te enjten

Projektligji per goditjen dhe parandalimin e krimit te organizuar, i quajtur si ligji “Antimafia” do te shqyrtohet ne Parlament te enjten e ardhshme ne seancen e ores 17.00. Sipas kalendarit te punimeve qe u miratua dje ne mbremje, drafti qe ka kaluar ne Komisionin e Ligjeve,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.366Z

Dekriminalizimi PD Drafti i mazhorances shpeton kandidatet

Transmetuar me 01052015 - 1521 Oerd Bylykbashi PUBLICITET Tirane 1 maj 2015 NOAal- Partia Demokratike thote se drafti i mazhorances per dekriminalizmimin eshte nje kopje per te mbrojtur kriminalizimin banditet ne Parlament dhe lejimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.484Z

MASH, gati drafti për arsimin profesional

Ministria e Arsimit deklaron se eshte gati drafti per arsimin dhe formimin profesional dhe se shpejti do t’i dergohet parlamentit per miratim. Drafti parashikon ndryshime te rendesishme ne arsimin profesional ne vend duke e cuar ate me afer kerkesave te tregut dhe nevojave te shoqerise, pohojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.552Z

Finalizohet drafti i Reformes ne Drejtesi pa pranine e opozites

Transmetuar me 07012016 - 2136 PUBLICITET Finalizohet drafti i reformes ne drejtesi pa pranine e opozites Ekspertet e Komisionit te Posacem pas nje mbledhjeje prej pothuajse 4 oresh i kane dhene doren e fundit ketij draftibr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.993Z

Dekriminalizimi PD Drafti i Qeverise ka mangesi

Transmetuar me 18092015 - 1405 Deputeti Oerd Bylykbashi foto arkiv PUBLICITET Tirane 18 shtator 2015 NOAal- Partia Demokratike publikoi te detajuar nismen e opozites per dekriminaliziminbr br Deputeti Oerd Bylykbashi ne nje d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.462Z

Kuvend drafti i Reformes votohet javen tjeter

Seanca plenare e së enjtes ka nisur me replika mes kreut të grupit të PS, Gramoz Ruçi dhe kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli. Ruçi ka kërkuar që ligjvënësit të njihen me draftin e reformës zgjedhore, si dhe me kalendarin e k&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama