Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtesi

Total: 8027
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.454Z

Zhbllokohet reforma ne drejtesi

brbrParaditen e se enjtes mazhoranca dhe opozita arriten marreveshjen qe zhbllokon punen per reformen ne drejtesi Burime prane partive politike bejne te ditur se kompromisi u finalizua sot ne mengjes me ndermjetesimin e ambasadorit amerikan ne Tirane Donald Lu Palet rane dakord qe mandatet e social

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.999Z

"Reforma ne drejtesi, diskutimi me aleatet"

Partia Demokratike ka nisur negociatat me partite e tjera te mazhorances, ne lidhje me draftin e saj per reformen ne drejtesi. Keshtu, burime bejne te ditur, se pikat e propozimeve te ardhura nga PD per reformen ne drejtesi do iu kalohen ne menyre te menjehershme te gjithe kryetareve te grupeve parl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.262Z

"Reforma ne Drejtesi, pa Berishen"

Kreu i Partise Socialiste Edi Rama, paralajmeroi se PS nuk do te jape konsensus per Reformen ne Drejtesi. "Ne nuk kemi asnje besim dhe nuk shohim asnje mundesi qe nje reforme e tille te realizohet me Sali Berishen", ka paralajmeruar kreu socialist. Per te cilin, ne rast se per Kodin Zgjedhor, ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.408Z

Meta Reforme ne drejtesi

Kryetari i Kuvendit te Shqiperise Ilir Meta perforcon qendrimin e socialisteve per domosdoshmerine e reformes ne drejtesi Partneri kryesor ne qeverisje i ftuar ne emisionin 7 pa 5 ne Vizion Plus zoti Meta shpjegoi edhe arsyen kryesore pse duhet kjo reforme Nderkohe sipas tij edhe kreu i shtetit zoti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.973Z

Negociatat pas reformes ne drejtesi

brbrAnetari i Parlamentit Evropian dhe Raporteri per Shqiperine Knut Fleckenstein zgjodhi qe ne konferencen per shtyp te nenvizoje rendesine e realizimit te reformes ne drejtesi Sipas perfaqesuesit te Parlamentit Europian reforma ne drejtesi ka rendesi per te permiresuar rezultatet ne luften kunder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.684Z

Progres me reformen ne drejtesi

brbrShqiperia ka bere progres me reformen ne drejtesi dhe tani pritet certifikimi i draftit nga Komisioni i Venecias Zvkryeministri Niko Peleshi duke iu referuar raportit te Komisionit Europian thote se aty vleresohen hapat e marra per ndryshimin e sistemit te gjyqesorit brbr brbrFjala e plote e Nik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.195Z

Reforma ne drejtesi gur themeli

var fbShare url httpvizionplusalreforma-ne-drejtesi-gur-themelisize smallbrbrOpinioni i Komisionit te Venecias mbi ligjin e Vetingut sipas ambasadorit britanik Duncan Norman duhet te degjohet dhe respektohet nga te gjitha partite politike ne Shqiperi Nga Kukesi diplomati britanik tha se reforma ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama