Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtorin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.636Z

Kryesuesi i Kuvendit të Drenasit godet drejtorin e shkollës

Problemet me zyrtarëve komunal të Drenasit nuk kanë të ndalur. Pas përleshjes fizike mes asamblistit, Istref Elshani, dhe Drejtorit i Urbanizmit i kësaj komune, Betim Berisha ditë më parë, një tjetër zyrtarë i lartë i kësaj komune

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.953Z

Gjykata e Shkodrës, arrest shtëpie për drejtorin e Hipotekës, Shkëlzen Berisha

Gjykata e Shkodrës ka masën e sigurisë arrest shtëpie për ish-drejtorin e Hipotekës Shkëlzen Berisha. Ai u arrestua për shpërdorim detyre dhe kallëzim të rremë. Berisha u akuzua se kishte përvetësuar padrejtësisht 8 mijë metra katrorë tokë në Theth duke përdorur një person tjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.968Z

Ministri i Bujqësisë takon drejtorin e EUROSTAT, Pieter Everaers.

Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, priti në takim drejtorin e Eurostat, Pieter Everaers, i shoqëruar nga një delegacion ekspertësh në fushën e statistikave. Në axhendën e bisedimeve ishte situata e statistikave bujqësore, metodologjia e mbledhjes së të dhënave në terren, vërtetës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.409Z

AKKP kallëzim penal për ish-drejtorin Avenir Peka dhe 3 zyrtarë

Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit të Pronave ka dorëzuar sot një kallëzim penal për ish drejtorin Avenir Peka dhe 3 zyrtarë të tjerë të kësaj agjensie. Në një njoftim të saj, AKKP-ja thekson se ka kallzuar në Prokurori për kryerjen e veprës penale të shpërdorimit të detyrës ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.023Z

KLSH kallezon ish-drejtorin e ALUIZNI-t ne Elbasan

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në Prokurori ish-drejtorin e zyrës së ALUIZNI-t në Elbasan dhe 9 ish-përgjegjësa sektori për legalizime të paligjshme. Përmes një njoftimi për shtyp, KLSH-ja bën të ditur se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.936Z

Video: SHBA, përsëri sherr në gjimnaz, nxënësi rreh drejtorin

Vazhdojnë të përsëriten rastet e dhunës nëpër gjimnaze në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas ngjarjes së rëndë që polici tërhoqi zvarrë në klasë një nxënëse, rasti më i fundit ka ndodhur në Kaliforni, kur drejtori i një gjimnazi u rrëzua në tokë nga një nxënës i tij.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.316Z

PS padit Drejtorin e Komisioneve në KQZ, Spahiu

Partia Socialiste ka paditur në prokurori Drejtorin e Komisoneve Zgjedhore në Komisionin Zgjedhor, Alfred Spahiu nën akuzën e shpërdorimit të detyrës dhe falsifikimit të dokumenteve dhe rezultateve të zgjedhjeve. Në kallëzimin penal të PS drejtuar prokurorisë së rrethit Gjyqësor Tiran

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama