Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtorin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.409Z

AKKP kallëzim penal për ish-drejtorin Avenir Peka dhe 3 zyrtarë

Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit të Pronave ka dorëzuar sot një kallëzim penal për ish drejtorin Avenir Peka dhe 3 zyrtarë të tjerë të kësaj agjensie. Në një njoftim të saj, AKKP-ja thekson se ka kallzuar në Prokurori për kryerjen e veprës penale të shpërdorimit të detyrës ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.023Z

KLSH kallezon ish-drejtorin e ALUIZNI-t ne Elbasan

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në Prokurori ish-drejtorin e zyrës së ALUIZNI-t në Elbasan dhe 9 ish-përgjegjësa sektori për legalizime të paligjshme. Përmes një njoftimi për shtyp, KLSH-ja bën të ditur se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.936Z

Video: SHBA, përsëri sherr në gjimnaz, nxënësi rreh drejtorin

Vazhdojnë të përsëriten rastet e dhunës nëpër gjimnaze në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas ngjarjes së rëndë që polici tërhoqi zvarrë në klasë një nxënëse, rasti më i fundit ka ndodhur në Kaliforni, kur drejtori i një gjimnazi u rrëzua në tokë nga një nxënës i tij.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.316Z

PS padit Drejtorin e Komisioneve në KQZ, Spahiu

Partia Socialiste ka paditur në prokurori Drejtorin e Komisoneve Zgjedhore në Komisionin Zgjedhor, Alfred Spahiu nën akuzën e shpërdorimit të detyrës dhe falsifikimit të dokumenteve dhe rezultateve të zgjedhjeve. Në kallëzimin penal të PS drejtuar prokurorisë së rrethit Gjyqësor Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.439Z

Ndjekje penale për ish- drejtorin e Doganave/ Spiropali dorëzon dosjen e korrupsionit

Drejtoresha e re e Doganave, Elisa Spiropali kërkon ndjekje penale për ish- paraardhësin e saj, Flamur Gjymishkën. Gjatë intervistës në emisionin Toniht Ilva Tare, drejtoresha e re e Doganave ka rrëfyer se pasditen e së mërkurës ka firmosur dosjen e kallëzimit në prokurori të ish- d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.174Z

Këshilli i INSIG shkarkon nga detyra drejtorin e saj

Masa Vërtetohen dyshimet e Braçes. Tomorri nuk u konsultua për rritjen e çmimit të siguracionit Shpresa Mezini Rritja e çmimit të siguracionit të detyrueshëm të automjeteve, një veprim totalisht i paparalajmëruar dhe i pakonsultuar me Këshillin Mbikëqyrës të INSIG, është bërë sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.436Z

Presidenti Nishani pret Drejtorin e Policise Italiane Alessandro Pansa

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka pritur në një takim të veçantë Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë Italiane, Alessandro Pansa. Kreu i shtetit shprehu mirënjohjen për ndihmën dhe kontributin e autoriteteve italiane për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama